Prodej domu, 269 m2, Dolánky nad Ohří

7 500 000 czk / za nemovitost
Atraktivní nabídka

Prodej rodinného domu, 269 m2, Dolánky nad Ohří

Stále váháte s koupí domu, rozhodně již neváhejte, otázek je jistě mnoho, zkuste si představit zda zde dokážete najít svůj domov, co by Vás přesvědčilo o tom aby jste si dům koupili. Pár otázek odpoví na vše a já vám dám tu poslední, přijďte se podívat a dohodneme se. Sleva která je již opravdu výrazná Vás rozhodně přesvědčí. Za tuto cenu nový dům nepostavíte, má vlastní studnu, krb, topení v podlaze, velkou zahradu a naprosté soukromí.

Dům je nízkoenergetický , který ušetří náklady na výdaje za topení a energie
Další výhodou je jeho strategická poloha, je 5 minut od dálnice na Prahu a Ústí nad Labem, a tak není žádný problém jezdit do zaměstnání do těchto lokalit. Cesta do Prahy Vám bude trvat 42 minut. a do Ústí nad Labem je to ještě méně.

Ano, tento dům nabízí kromě velkého soukromí na okraji obce, také nízké náklady na jeho provoz, čím se v dnešní době řadí mezi vyhledávané rodinné bydlení. Jeho podlahové vytápění je jeho předností, toto vytápění je i ve sklepních prostorách ,zde je možné mít další byt. V domě je rozvedeno připojení na solární panely. Velkou výhodou je vlastní studna. Krb který je lze napojit na podlahové topení. Tímto se stává dům soběstačný a majitelé nemusí být závislý na energiích které jsou v dnešní době vysoké. Pokud opravdu chcete být do budoucna nezávislý toto je dům právě pro Vás.

Vstoupíme-li do domu, na pravé straně se nachází komora hned vedle je WC, Po levé straně je schodiště, které vede do patra. Postoupíme-li dále budeme ve velké prostorné kuchyni která je zařízená vestavěnými spotřebiči, na ní navazuje zimní zahrada, která má vlastní vchod ze zahrady a také své regulovatelné vytápění. Z kuchyně je otevřený prostor do obývacího pokoje, kde je moderní krb který v zimním období vytopí celé prostory. Vstup do první koupelny je z kuchyně. Vše je v čistém světlém stylu, celý prostor je krásně prosluněný, a to díky velkým oknům, který zajišťují dostatek denního světla. Podlahová plocha přízemí 125 m2, odtud je také vstup do sklepích prostorů. který mají plochu 64 m2. Sklep je čistě bíle vymalován, a pokud by zde budoucí majitel chtěl mít samostatný vchod lze jej zde udělat ze strany kde je zimní zahrada. Po schodišti se dostaneme do patra které má plochu 80m2, jsou zde 3 místnosti (2 ložnice) , pracovna a koupelna se sprchovým koutem a WC. Každá ložnice má svůj balkón. Vstup na půdu je po výsuvném schodišti.
Pozemek je zcela oplocený a nabízí naprosté soukromí. Je dostatečně velký, aby budoucí majitel zde povolil uzdě své představivosti. Dům je napojen na vodovodní řád a kanalizaci. Pevný internet. Odvod dešťové vody.


Chcete dům, kde Vás nezlomí poplatky za energie tak toto je ten pravý domov pro Vaši rodinu. Rozhodně stojí, zato si dům prohlédnout, proto neváhejte a domluvte si schůzku, ráda Vás domem provedu.
Číslo zakázky: 260-NP00549
Město: Dolánky nad Ohří
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 269 m2
Plocha pozemku: 1090 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zlatuše Staňková

Staňková Zlatuše


 
Tel. na makléře:
+420 721 379 725

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?