Prodej domu, 269 m2, Dolánky nad Ohří

7 900 000 czk / za nemovitost
Zlevněno

Prodej rodinného domu, 269 m2, Dolánky nad Ohří

Nabízíme Vám tento úsporný nízkoenergetický dům , který ušetří náklady na Vaše výdaje za topení a energie
Další výhodou je jeho strategická poloha, je 7 minut od dálnice na Prahu a Ústí nad Labem, a tak není žádný problém jezdit do zaměstnání do těchto lokalit. Cesta do Prahy Vám bude trvat 42 minut. a do Ústí nad Labem je to ještě méně.

.Ano, tento dům nabízí kromě velkého soukromí na okraji obce , také nízké náklady na jeho provoz, čím se v dnešní době řadí mezi vyhledávané rodinné bydlení. Jeho podlahové vytápění je jeho předností , toto vytápění je i ve sklepních prostorech kde je možné využití místností jako posilovna. sauna, dílna a skladové prostory .V domě je rozvedeno připojení na solární panely. Velkou výhodou je vlastní studna ze které je možné zatím vodu používat na vytápění , zalévání a podobně. Tímto se stává dům soběstačný a majitelé nemusí být závislý na energiích které jsou v dnešní době vysoké. Pokud opravdu chcete být do budoucna nezávislý toto je dům právě pro Vás.

Vstoupíme-li do domu ocitneme se v zádveří kde možnost velkého úložného prostoru, poté vejdeme do domu kde po pravé straně se nachází komora hned vedle jsou dveře kde je WC , Po levé straně se nachází schodiště které vede do patra. Postoupíme-li dále budeme ve velké prostorné kuchyni která je zařízená vestavěnými spotřebiči, na ní navazuje zimní zahrada , která má vlastní vchod ze zahrady a také své vlastní regulovatelné vytápění . Z kuchyně je otevřený prostor do obývacího pokoje kde je dominantou moderní krb který v zimním období vytopí celé prostory jak obývacího pokoje tak i kuchyně. Vstup do první koupelny s rohovou vanou a dvěma umyvadly je také možný přímo z kuchyně.. Vše je v čistém světlém moderním stylu, celý prostor je krásně prosluněný a to díky velkým oknům , který zajišťují dostatek denního světla. Podlahová plocha přízemí 125m2, odtud je také vstup do sklepích prostorů. který mají plochu 64m2. Sklep je čistě bíle vymalován, a pokud by zde budoucí majitel chtěl mít samostatný vchod lze jej zde udělat ze strany kde je zimní zahrada. Po schodišti se dostaneme do patra které má plochu 80m2, jsou zde 3 místnosti ( 2 ložnice) , pracovna a koupelna se sprchovým koutem a WC. Velkou výhodou jsou dva balkony u každé ložnice. Vstup na půdu je po výsuvném schodišti.
Pozemek je zcela oplocený a nabízí naprosté soukromí. Je dostatečně velký aby budoucí majitel zde povolil uzdě své představivosti. Dům je napojen na vodovodní řád a obecní kanalizaci. Pevný internet je samozřejmostí.

Jakou máte , kde Vás nezlomí poplatky za energie tak toto je ten pravý domov pro Vaši rodinu. Rozhodně stojí zato si dům prohlédnout , proto neváhejte a domluvte si schůzku, ráda Vás domem provedu.
Číslo zakázky: 260-NP00549
Město: Dolánky nad Ohří
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 269 m2
Plocha pozemku: 1090 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

https://www.youtube.com/watch?v=N32wZLAvsHw

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zlatuše Heinrichová

Heinrichová Zlatuše


 
Tel. na makléře:
+420 721 379 725

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?