Prodej domu, 53 m2, Dolánky nad Ohří

2 650 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 53 m2, Dolánky nad Ohří

Hledáte domek se zahradou na klidném místě? Pak právě pro Vás tu mám nabídku menšího rodinného domu v Dolánkách nad Ohří, obce vzdálené necelých 7 kilometrů od Litoměřic. Dolánky se nacházejí na pravém břehu řeky Ohře a díky své poloze jsou atraktivní lokalitou pro rybáře a cyklisty. V blízkých Doksanech je pak nájezd na dálnici D8 na Prahu či Ústí nad Labem. Spojení s Prahou a okolními městy zajišťují pravidelné autobusové linky.
Domek s číslem popisným o současné dispozici 2+1 disponuje vstupní chodbou, ze které vpravo vstoupíme do koupelny, kde se nachází vana a toaleta; ohřev vody zajišťuje bojler. Vlevo je menší kuchyně, ze které vejdeme do hlavní obývací místnosti a dále pokračujeme do ložnice. Vytápění je řešeno kamny na dřevo a plynovým topením. Okna plastová. Z inženýrských sítí je zde k dispozici elektřina, plyn, vodovod a obecní kanalizace. Nemovitost se nachází ve slepé ulici, což zajišťuje klidné bydlení. K domku přiléhají po obou stranách menší hospodářské přístavby: chlívky na straně jedné a černá kuchyně, kam je přivedena voda i elektřina, na straně druhé. Na pozemku se nachází studna, v současné době nepoužívaná.
Současná dispozice domku může být ideální pro ty, kteří hledají menší chalupu se zahradou. Nabízí se zde však i možnost rozšíření obytné části do prostoru průjezdu a vybudování přístupu k nemovitosti přes zahradu nebo při rekonstrukci střechy rozšíření do podkrovní části domu. Pak může být tato nemovitost domovem i pro vícečlennou rodinu.
Ať už hledáte rekreační nemovitost nebo trvalé bydlení na venkově, ozvěte se mi na telefon či email a domluvíme Váš termín prohlídky. Hypoteční úvěr na nemovitost zařídíme zdarma.
Číslo zakázky: 239-NP01198
Město: Dolánky nad Ohří
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 53 m2
Plocha pozemku: 366 m2
Zastavěná plocha: 103 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Landsperská

Landsperská Jana


 
Tel. na makléře:
+420 773 236 011

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?