Prodej domu, 234 m2, Dolní Beřkovice

6 900 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 234 m2, Dolní Beřkovice

Pokud hledáte poctivě postavený dvougenerační dům k okamžitému, nenáročnému bydlení, nebo k jednoduché rekonstrukci, navíc s přiměřeně velkým pozemkem a skvělou dopravní dostupností do Prahy a jiných důležitých měst, tak právě pro Vás je tato nabídka.

Rodinný dům stavěný s láskou v 80. letech, hlavně díky poctivé a promyšlené práci majitele splňuje tři hlavní kritéria, která jsou v dnešní moderní výstavbě jen těžko dosažitelná, a to je prostor, komfort a praktičnost. Základem všeho je slunný rovinatý pozemek o celkové rozloze 613 m2.

Zde můžete postavit dětem letní domek, udělat velký bazén nebo nechat propuknout Vaší zahrádkářskou vášeň. Zastavěná plocha domu zaujímá 106 m2 + terasa.
Užitná plocha samotného patrového domu je 234 m2 o dispozici 5+1. Každá místnost nabízí opravdu velkorysý prostor a okna s výhledem do všech světových stran.
Po vstupu hlavními dveřmi Vás uvítá prostorná chodba, ze které se širokým schodištěm dostanete do 1. NP, kde se nachází velkoryse řešená kuchyně, obývací pokoj s přímým výstupem na terasu, klidná ložnice, koupelna s WC a sprchovým koutem.
V mezipatře Vás překvapí druhá koupelna s vanou a výhledem do zahrady.
A aby toho prostoru pro Vás a Vaše blízké nebylo málo, celé horní patro nabízí další tři jednotlivé pokoje o celkové rozloze 89 m2, které čekají na nové nápady a přeměny.
Všechny pokoje jsou přístupné z centrální chodby, kde se také nachází další samostatné WC.
Půdní prostor je také již částečně pochozí a lze přemýšlet o dalším využití.

Klasická sedlová střecha s kvalitní betonovou krytinou směrovaná na jihozápad vybízí k myšlence výstavby solárních panelů.
Další vychytávky v podobě venkovního sklepa a kryté vlastní studny nabízí mimo jiné i samotné celkové podsklepení celé stavby, která skýtá prostornou garáž až pro dvě auta a další tři místnosti pro různá využití. O teplo domova se aktuálně stará nový plynový kotel, ale lze využít i znovuzapojení stávajícího kotle na tuhá paliva.
Dům je napojen na veřejnou podtlakovou kanalizaci, vodovod, rozvod elektro NN a plynovod.

Obec Dolní Beřkovice se nachází 8 km od města Mělník s dobrou autobusovou dopravou. Dům je cca 250 m od železniční zastávky na koridoru Ústí nad Labem-Praha, kde doba dojezdu do Prahy je cca 1 h.
Plná občanská vybavenost: mateřská škola, základní škola, lékař, pošta, sportovní oddíly Dolních Beřkovic, dobrovolní hasiči a další. O další dopravní dostupnost se postará dálnice (D8) do 10min. autem, Praha -Letňany P+R do 30min. autem, na zastávku MHD (Mělník) do 10min. pěšky.

Využijte i možnost 3D prohlídky, která je součástí této inzerce.
Možnost financování za nejlepších podmínek na trhu zajištěno.
Těším se s Vámi na viděnou.
Číslo zakázky: 020-NP06789
Město: Dolní Beřkovice
Ulice: Nerudova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 234 m2
Plocha pozemku: 613 m2
Zastavěná plocha: 106 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Kanalizace, Jímka
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Porner

Porner Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 736 264 827

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?