Prodej domu, 127 m2, Drnholec

8 850 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právního servisu

Prodej rodinného domu, 127 m2, Drnholec

Projekt DRNHOLEC NA VÝSLUNÍ je krásné bydlení v sedmi rodinných domech v kraji pod Pálavou, v místě bohatém na kulturu a vinařské tradice.

Součástí projektu je šest rodinných domů o dispozici 5+kk navržených jako dvojdomy s vlastní štítovou stěnou a jeden samostatně stojící rodinný dům o dispozici 6+kk. Všechny jsou projektovány ve tvaru písmene L se šikmou střechou a jsou nepodsklepené. Navrženy jsou s důrazem na moderní design, praktičnost a vysokou kvalitu použitého vybavení. Domy budou v energetické třídě B – velmi úsporná stavba, což jejich vlastníkům přinese výrazně nižší provozní náklady. Výdaje šetří i okna osazené trojskly pro nízkoenergetické domy. Vytápění v celém domě bude řešeno tepelnými čerpadly. Komfort domu rozhodně dodá rekuperace vzduchu.

Každý ze sedmi domů má dvě nadzemní podlaží a sedlovou střechu. V přízemí se nachází vstupní hala, na kterou navazuje schodiště do 2. NP, WC, pracovna či místnost pro hosty, technická místnost se skladem a obytný prostor: obývací pokoj, jídelna a kuchyně, které tvoří společenskou část domu. Ve 2. NP se nachází klidová část se zázemím: 2 pokoje, ložnice se šatnou, chodba a koupelna s WC. Za domem je zahrada s terasou. Vedle domu je zastřešené parkování pro automobil. V samostatně stojícím domě je ve 2. NP o pokoj navíc.

V průběhu výstavby je možnost klientských změn ve formě výběru zařizovacích předmětů dle vkusu zájemce. Dokončení listopad 2023.

Bezproblémové financování hypotečním úvěrem. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře.
Číslo zakázky: 077-NP05150
Město: Drnholec
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 127 m2
Plocha pozemku: 306 m2
Zastavěná plocha: 89 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Projekt
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Stehlík

Stehlík Michal


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 940

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?