Prodej domu, 295 m2, Františkov nad Ploučnicí

4 725 000 czk / za nemovitost
včetně provize RK, advokátní úschovy a právního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce v aukci

Prodej rodinného domu, 295 m2, Františkov nad Ploučnicí

K prodeji nabízíme dvougenerační rodinný dům, který se nachází v obci Františkov nad Ploučnicí. K domu náleží zahrada s chatkou a samostatně stojící garáž. Tento dům je vhodný jako zázemí pro velkou rodinu nebo ho lze díky jeho dispozičnímu řešení využít jako vícegenerační. V domě je celkem sedm obytných pokojů, dvě koupelny a dvě kuchyně. Další velkou výhodou tohoto domu je mnoho úložných prostorů, které se skládají z rozlehlého sklepa a výměře cca 80 m2, prostorné půdy, která lze do budoucna využít i jako další obytný prostor a na dvoře samostatně stojící zděné úložné prostory.

V přízemí domu se nachází bytová jednotka, která se skládá ze čtyř pokojů, kuchyňského koutu a koupelny spojené s toaletou. V prvním patře je další bytová jednotka skládající se ze třech obytných pokojů, kuchyně s jídelnou, pracovny, koupelny a oddělené toalety. Obě jednotky propojuje v mezipatře společný prostor, který má úžasný výhled na řeku a protější zřícenu hradu Ostrý.
Pokud se rozhodnete dům používat jako vícegenerační, tak je zde možnost samostatných vchodů bez náročných stavebních úprav.

Voda je do domu přivedena pomocí vodovodní přípojky z řadu, odpadní vody svedeny do septiku umístěného za domem a elektřina standardně na základě samostatného odběrného místa s elektroměrem.
Lehká střešní krytina ( hliník+ pozink) byla nahrazena osmdesátých letech za původní a plastová okna s dveřmi v roce 2016.

Malebné okolí obce nabízí mnoho sportovního, turistického vyžití a výbornou dostupnost do okolních měst. Pokud hledáte bydlení u řeky s dostatkem prostoru pro rodinné bydlení, v dostupnosti velkých měst a přitom v malebné krajině, tak je tato nabídka ideální.

Součástí prezentace je virtuální prohlídka, která Vám umožní projít si celou nemovitost z pohodlí domova.

Budu se na Vás těšit na prohlídce
Číslo zakázky: 024-NP05417
Město: Františkov nad Ploučnicí
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 295 m2
Plocha pozemku: 680 m2
Zastavěná plocha: 466 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Richter

Richter Jan
RE/MAX G8 Reality 6
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 737 822 227

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?