Prodej domu, 115 m2, Heroltice

4 490 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 115 m2, Heroltice

Pro detailní informace navštivte WWW.RDHEROLTICE.CZ

Ve výhradním zastoupení majitele si vám ke koupi dovoluji nabídnout rohový rodinný dům o dispozici 4+kk, podlahové ploše 115m2 s uzavřeným dvorem, vlastní stodolou, garáží, prostorem pro dílnu či výrobní prostor a půdou s možností přestavby na obytné podkroví.

V Herolticích u Tišnova trvale žije přibližně 220 obyvatel a nachází se zhruba 20 minut od Brna. Veškerou občanskou vybavenost najdete v 5 minut vzdáleném Tišnově. Přímo naproti domu je také hospoda a obecní úřad s hasičskou zbrojnicí. Ve vedlejší obci, Březině, najdete večerku a třeba i Skleněnou Galerii.

Nemovitost je ve stavu započaté rekonstrukce. Nynější majitel na domě zahájil rekonstrukci výměnou většiny oken za nová plastová, navedením nové elektřiny, výměnou topné soustavy a nainstalováním nového kotle na tuhá paliva spolu s 200 litrovým zásobníkem na teplou vodu ve sklepní části domu, která je přibližně 50m2 s dostatečným prostorem pro další skladovací potřeby.

Pokud hledáte rodinný dům, ale nebaví vás sekání trávy, obhospodařování záhonů a zároveń si jej chcete přetvořit k obrazu svému, tento dům je vhodný právě pro Vás.

Dům také nabízí možnost vytvoření podnikatelského zázemí splňující podmínky územního plánu jelikož se nachází v zóně SO - Plochy smíšené obytné – rodinné domy s hospodářským zázemím. Celý územní plán spolu se specifikacemi využitelnosti je k dispozici na webu nemovitosti WWW.RDHEROLTICE.CZ v sekci dokumenty ke stažení.

Majitel si vyhrazuje právo zvolit kupujícího dle vlastních kritérií.

Pokud Vás tato nemovitost zaujala, zavolejte mi a sjednejte si i Váš termín prohlídky.

Váš osobní realitní partner

Tomáš Nedoma Remax Delux Brno.
Číslo zakázky: 268-NP01734
Město: Heroltice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 115 m2
Plocha pozemku: 223 m2
Zastavěná plocha: 223 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: V rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Tomáš Nedoma

Nedoma Tomáš


 
Tel. na makléře:
+420 775 181 220

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?