Prodej domu, 900 m2, Hobšovice

38 900 000 czk / za nemovitost
Včetně provize a veškerého právního servisu.

Prodej rodinného domu, 900 m2, Hobšovice

Veškeré informace naleznete na www.statek-hobsovice.cz

Nabízíme Vám ke koupi nádherný zrekonstruovaný statek o celkové užitné ploše zhruba 900 m2. Dům leží v obci Hobšovice v okrese Kladno, nedaleko Velvar a Slaného.

Dům je řešen ve 3 nadzemních obytných podlažích V prvním podlaží se nachází dvě kuchyně, jídelna až pro 30 osob, technické zázemí, malá maštal sloužící jako sklad, velká maštal pro společenské akce, koupelna a dvě toalety. Druhému podlaží dominuje prostor o ploše 120 m2 pro skupinové akce (např. pro meditaci, jógu apod.), dále apartmá se dvěma ložnicemi, společné sprchy a další pokoj. Ve třetím podlaží (podkroví) nalezneme čtyři pokoje – 2x dvoulůžkový, 1x třílůžkový, 1x pětilůžkový, dále koupelnu, toaletu, společenskou místnost s krbem, a meditační místnost se 14 lůžky.

Původní stavba domu z 18 století prošla kompletní a velmi vydařenou a nákladnou rekonstrukcí probíhající postupně od roku 2016. Nyní je dům v dokonalém stavu, splňujícím ty nejvyšší standardy, přičemž se ale jednoznačně podařilo domu ponechat jeho původního ducha.

Na krásně upravené zahradě o celkové ploše 3578 m2 se dále nachází nákladní plošina sloužící jako výtah do 1. patra domu, přírodní koupací jezírko a také bývalé chlívky a stodola, u níž je dále možné rozvinout fantazii a využít tak naplno její potenciál dle Vašeho konkrétního záměru.

Dům lze využívat nejen k vlastnímu bydlení, ale například i ke komerčním účelům s prakticky neomezeným potenciálem.

Obec Hobšovice se nachází cca 10 minut od města Slaný, kde naleznete kompletní občanskou vybavenost. Cesta do Prahy ale vyjde jen něco málo přes 30 minut a je skvěle dostupná jak po dálnici D7, tak i dálnici D8.

Koupě domu se dá financovat pomocí hypotečního či komerčního úvěru. Pro další informace či zájem o prohlídku nás prosím kontaktujte.

Spolupráce s konkurenčními realitními makléři vítána.

PENB se v tuto chvíli vyhotovuje a skutečná hodnota bude v nejbližší době doplněna.
Číslo zakázky: 205-NP09150
Město: Hobšovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 900 m2
Plocha pozemku: 3578 m2
Zastavěná plocha: 1831 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - elektrické, Jiné
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Septik
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jakub Žižka

Žižka Jakub


 
Tel. na makléře:
+420 603 408 239

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?