Prodej domu, 102 m2, Horní Stropnice

11 980 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 102 m2, Horní Stropnice

Nabízíme Vám jedinečnou příležitost koupit výjimečnou nemovitost v perfektním stavu a ještě lepší lokalitě s nádherným udržovaným pozemkem o celkové rozloze 5381 m2.

Soubor nemovitostí se nachází na okraji obce v nadmořské výšce 800 m.n.m a dále přechází v horské louky a lesy. Náhorní planina se nachází mezi 3 výraznými vrcholy Vysoká, Kraví a Kuní hora pouhé 3 km od hranice s Rakouskem. Lokalita je výjimečná svou panenskou přírodou po obou stranách státní hranice. Nabízí skvělé možnosti pro turistiku i cykloturistiku, koupání v přírodních horských rybnících a v zimních měsících pro běžecké či sjezdové lyžování v nedalekém Karlstift či Harmanschlag a nebo můžete nastoupit do strojově připravené stopy linoucí se na hranici pozemku.

Dům prošel před pěti lety rozsáhlou a vydařenou rekonstrukcí: nová střecha včetně zateplení, nová okna i dveře, podlaha – vinyl, přístavba zádveří a dřevníku, nové ústřední topení, nová kuchyň včetně vestavěných spotřebičů.

V suterénu domu je kotelna se zplynovacím kotlem 25 kw + 400 litrů kombinovaného bojleru + 1200 litrů zásobník teplé vody, pitná voda je z vlastního pramene. V suterénu domu jsou dále dva sklady a prostorná dílna. K dispozici jsou 2 tarify elektřiny + motorový proud. V přízemí domu je hlavní obývací prostor s kuchyňskou a jídelní částí v podkroví domu jsou tři ložnice.

Na pozemcích se dále nachází zděná garáž, zastřešená pergola s krbem, přístřešek s vířivkou, sklad zahradních strojů a náčiní, sad ovocných stromů či travnaté hřiště.

Příjezd k nemovitosti je zajištěn po zpevněné cestě obecní komunikace a před vjezdovou branou je parkovací prostor pro 8 aut.

Pro více informací k této jedinečné nabídce a sjednání prohlídky nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 085-NP09209
Město: Horní Stropnice
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 102 m2
Plocha pozemku: 5381 m2
Zastavěná plocha: 102 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Miroslav Hodina

Hodina Miroslav


 
Tel. na makléře:
+420 608 174 488

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?