Prodej domu, 177 m2, Horoušany

14 480 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 177 m2, Horoušany

Světlý, vzdušný, prostorný a zcela nový dům, dům třeba přesně pro vás.
Domov, který si jen doladíte dle vlastního vkusu a stane se skvělým zázemím pro vaši rodinu, tím pravým místem pro váš život.

Jen kousek za Prahou, pouhé 2km, v sousedství Klánovického lesa a nádherné přírody, dům na velkém pozemku, kde stačí jen dobudovat to, co bylo započato. Bazén se slanou vodou, terasu, která bude navazovat na francouzské okno do zahrady, zasít trávu, zasadit květiny a stromy.

Vše nejdůležitější, nejsložitější je hotové. To, co utváří váš domov, ať je to nábytek, doplňky, vybudování zahrady dle vašich potřeb a představ, to bude na vás.
Máme základ, hotový dům, nádhernou kuchyň, vzdušný a prostorný obývací pokoj s kuchyní 40m2, velká okna na zahradu. Dvě koupelny, větší v patře 11m2 s oknem, naprostá nádhera. Světlé pokoje, pracovnu, šatnu, technickou místnost, garáž a třeba i vlastní fitko..., tak proč ne ?

Jen málo z nabízených domů má tyto možnosti. U většiny domů v nabídce najdete otisk jejich majitelů. Dům prozradí jejich věk, vkus a životní styl. Je těžké najít dům, kam můžete přenést to, co bude utvářet váš domov, obklopit se tím, co máte rádi a co je jenom vaše.
Dům nový, moderní, úsporný, v přírodě, na pozemku kde máte soukromí. Stačí popojet pár minut a jste v Praze aniž jste museli absolvovat obchvat hlavního města či kolony na Jižní spojce.
Horoušánky v sousedství Úval u Prahy je skvělou lokalitou pro život.

Výborná a bezproblémová dostupnost do Prahy vozem, vlakem i MHD (20min. na Masarykovo nádraží vlakem z Úval, bus na nádraží i metro ČM 3 minuty od domu, vozem na metro 15 minut), to je doslova nadstandard bydlení kousek za Prahou.

Nabízíme krásné a prostorné bydlení pro rodinu v moderním domě 6+kk. se šatnou, komorou, technickou místností, dvěma koupelnami a garáží na pozemku 907m2. Zastavěná plocha 2.podlažního domu je 121m2, užitná 177m2, zahrada má plochu 700m2 a předzahrádka 86m2.
Pozemek je ze 2/3 oplocený, zbývá dořešit zabudování bazénu (proběhly výkopové práce, je připravena technologická šachta pro bazén se slanou vodu, zakoupen bazén Albixon 6x4 včetně zastřešení ), vybudovat terasu 16m2 (je připravený materiál na terasu, hliníková pergola s polykarbonátovou posuvnou střechou), dokončit zemní práce na pozemku a upravit zahradu.

Dům s kolaudací 3/2021 je napojen na kanalizaci, vodovod a plyn (vytápění a ohřev vody kondenzačním kotlem).

Veškeré bližší informace k nemovitosti vám ráda poskytnu, zavolejte, napište, ozvu se vám zpět.

Nyní se stačí jen přijít podívat, ráda vás domem provedu.
Veškerý realitní servis je na klíč, rádi vám pomůžeme i s financováním.
Číslo zakázky: 205-NP07894
Město: Horoušany
Ulice: Hlavní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 177 m2
Plocha pozemku: 907 m2
Zastavěná plocha: 121 m2
Plocha zahrady: 700 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ano (23 m2)
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 16
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jitka Šalounová

Šalounová Jitka


 
Tel. na makléře:
+420 602 202 451

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?