Prodej domu, 166 m2, Horoušany

14 700 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 166 m2, Horoušany

Nabízíme novostavbu rodinného domu na ul. K Višňovce v Horoušanech (řadový dvojdům o půdorysu 8,6 x 12 m.) se samostatnými vstupy a oddělenými dispozicemi vnitřního uspořádání. Jedná se o dvoupodlažní nepodsklepenou stavbu RD s plochou střechou. Dům o velikosti 6+1 má užitnou plochu 168 m², se zahradou 344 m², zpevněnou plochou před domem pro stání vozidel (celkem 40 m²) a terasou na zahradě u domu, cca 22 m².

Lokalita: stavba domu se nachází v části Horoušánky, v lokalitě rezidenční zástavby, převážně rodinných domů, 6 min od nájezdu na dálnici D11. Praha Černý most je vzdálen 14 km (12 min.). Vlaková stanice v Úvalech je 3 km.

Objekt: (svislé kostrukce) je postaven z cihel Porotherm 30 Profi se zateplovacím systémem tl. 100 mm se silikátovou omyvatelnou omítkou. Konstrukce stropů je z dutinových panelů. Velkoplošné okenní výplně, stíněné venkovními automatickými horizontálními hliníkovými žaluziemi, jsou zaskleny izolačním trojsklem. Celý pozemek je oplocen, vjezd a přístup na pozemek je veden ze stávající místní komunikace.

Vytápění a instalace: probíhá splitovým tepelným čerpadlem 14 kW vzduch – voda (zn. Daikin) kombinující podlahové vytápění, a to v obou patrech (oddělené rozdělovače pro každé patro) do všech místností domu, včetně obou šaten a obou koupelen a ohřev TUV s integrovaným zásobníkem vody na 180 l. se stálým oběhem teplé vody. V koupelnách jsou navíc koupelnové radiátory. Regulace TČ probíhá automaticky venkovním ekvitermním čidlem. Stavba je provedena kvalitní technologií, za přítomnosti inženýrského dozoru a v souladu se všemi vysoce kvalitativními parametry pro kvalitu stavebních postupů, materiálů, ekonomiku provozu a ekologii. Tomu odpovídá i třída energetické náročnosti B (úsporná) a výdaje na bydlení. Ty jsou na tak velký dům překvapivě nízké. Měsíční výdaje pro 3 člennou domácnost činí maximálně 5 tis. Kč.

Interiéry: jednotný, vyladěný a úsporný moderní dizajn v barvách bílá, šedá a černá jsou nyní nejžádanější a ladí s charakterem samotné stavby. Ženám se mj. bude líbit nádherná značková kuchyně v bílém lesku se spoustou úložných prostor, dodaná na zakázku. Všechny spotřebiče jsou samozřejmě vestavěné. Ve dvou koupelnách (3,7 m² v přízemí a 7,5 m² v patře) si užijete masážní vanu i prostorný sprchový kout (v přízemí). Nadstandardní jsou 2 perfektní šatny (jedna u vchodu do domu 7,7 m² a jedna v patře 5 m²).

Sousedské vztahy hodnotí majitelé jako velmi dobré a klidné. Kolaudace r. 2019, obydleno od 2019. Část vybavení zůstane v domě (na dotaz). Garáž není, vaření indukční, dveře magnetické, jističe 3x25A, kuchyňské pojezdy zn. Bloom, kanalizace spádová, plyn je na pozemku, není přiveden do stavby.
Číslo zakázky: 061-NP02334
Město: Horoušany
Ulice: K Višňovce
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 166 m2
Plocha pozemku: 508 m2
Zastavěná plocha: 205 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Milan Gavenčiak

Gavenčiak Milan


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 614

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?