Prodej domu, 172 m2, Hořovičky

2 690 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a vyřízení hypotéky

Prodej rodinného domu, 172 m2, Hořovičky

Prohlídky nemovitosti budou probíhat v sobotu 26.11. od 11:00. Pro konkrétní čas prohlídky kontaktuje makléře nabídky.

Exkluzivně prodáváme rodinný dům o dispozici 4+1, který se nachází na západním okraji obce Hořovičky téměř na rozhraní Středočeského a Ústeckého kraje, 15 km severozápadně od Rakovníka a 25 km jižně od Žatce.

Celá nemovitost sestává z rodinného domu a přístavků, které slouží jako pergola a kolna, případně malá dílna. Rodinný dům má užitnou plochu 172 m2, je obdélníkového půdorysu, zastřešený sedlovou střechou, částečně podsklepený, s jedním nadzemním podlažím a účelově využitým podkrovím. V rodinném domě je jedna bytové jednotka (4+1) a 2x sociální příslušenství. Užitná plocha v přízemí i v podkroví je 76 m2 a sklep má výměru 20 m2. V roce 2016 byla provedena částečná rekonstrukce.

Do objektu rodinného domu je přivedena voda z veřejného vodovodu, nicméně se na pozemku nachází i studna s užitkovou vodou. Kanalizace je svedena do ČOV, vytápění je řešeno krbovými kamny s výměníkem a rozvodem vody do radiátorů.

Nemovitost leží na rovinatém pozemku o celkové výměře 303 m2. Příjezd je po zpevněné komunikaci, parkování možné na pozemku ve funkčním celku se stavbou rodinného domu.

Stavba je určena k částečné rekonstrukci – vhodná je tedy pro toho, kdo si chce své nové bydlení vybudovat dle vlastních představ. K bydlení je ale možné užívat ji ihned – rodinný dům je v současné době obýván.

Hořovičky jsou menší obec na hlavním tahu Praha - Karlovy Vary. Jsou z nich velmi dobře dostupná města Rakovník (20 km), Karlovy Vary (57 km) a Praha (65 km).Veškerá občanská vybavenost je v 6 km vzdálené obci Kněževes. Lesy v okolí jsou houbařským rájem.

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP06736
Město: Hořovičky
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 172 m2
Plocha pozemku: 303 m2
Zastavěná plocha: 85 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavla Břicháčková

Břicháčková Pavla


 
Tel. na makléře:
+420 731 618 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?