Prodej domu, 98 m2, Hrabětice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 98 m2, Hrabětice

Pokud hledáte klidné bydlení s vlastní zahradou, promyšleným rozvodem sítí šetrným k přírodě a dobrou dostupností do Brna a Vídně, může se tato nemovitosti stát Vaším vysněným domovem.Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4 + kk a užitnou plochou 98 m² situovaný v klidné okrajové části obce Hrabětice v okrese Znojmo. Dům prošel v roce 2017 celkovou rekonstrukcí a nabízí dostatek místa pro klidné a pohodlné bydlení včetně většiny vybavení, takže se můžete ihned nastěhovat a začít rovnou bydlet.

Dům nabízí světlý obývací prostor s kuchyňským koutem a krbem o rozloze 24,6 m² z něhož se vstupuje do prostorné ložnice (15,6 m²) a na venkovní terasu a zahradu. Na obývací prostor navazuje chodba, z níž se vstupuje do koupelny, na WC, do dětského pokoje (20 m²) a do pracovny (16,5 m²) s přídavným lokálním vytápěním na dřevo a východem na zahradu. Dům je kvalitně zaizolován, takže se uvnitř budete cítit velmi komfortně v chladným měsících, ale i v horkých letních dnech. Pozemek je autem přístupný z ulice i z druhé strany pozemku.Dům disponuje fotovoltaickým systémem s ročním výkonem 6 MWh a energetickými přebytky, které se vracejí do sítě, vlastní studnou s bohatým pramenem pitné vody a vytápěním kromě plynového kotle s radiátory také krbem s teplovzdušným rozvodem do všech místností. Dům je kromě studny napojen i na obecní vodovod, takže můžete být zcela bez starostí. Odpady jsou svedeny do obecní kanalizace. Celý dům byl v průběhu rekonstrukce izolován proti vzlínání spodní vody.

K domu přiléhají terasy o rozloze 31 m², je zde venkovní sauna (7 m²) a místo připravené ke zbudování koupacího jezírka. Příslušenství domu zahrnuje také prostornou vytápěnou garáž (28 m²) s úložným prostorem na půdě a další parkovací místo vedle domu. V zahradě je dále k dispozici uzavíratelný úložný prostor (15 m²), dřevník, bezpečné prostředí pro děti, záhony i mladé ovocné stromy. V zadní části zahrady o rozloze 1548 m² je dostatek místa pro pěstování nebo domácí chov. Celková plocha pozemku je 3126 m² z toho zastavěná plocha a nádvoří 496 m² a zahrada 2630 m².

Z Hrabětic je dobrá dostupnost do Znojma 33 minut, Mikulova 28 minut, Laa an der Thaya 10 minut, Brna 47 minut a Vídně 74 minut. Je zde mateřská i základní škola a další občanská vybavenost. Lázeňské městečko Laa an der Thaya nabízí bohatou škálu obchodů. Pro milovníky cyklistiky je zde množství malebných cyklostezek propojujících Hrabětice s Mikulovem, CHKO Pálava i s Rakouskem. V nedalekém Rakousku lze rovněž nalézt zajímavé pracovní příležitosti.

Majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

Prohlídky jsou naplánovány na 7. - 9. 6. 2024
Vážní zájemci neváhejte mě kontaktovat.
Číslo zakázky: 077-NP06159
Město: Hrabětice
Ulice: Dlouhá
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 98 m2
Plocha pozemku: 3126 m2
Zastavěná plocha: 190 m2
Plocha zahrady: 2630 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Po rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ano
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - tuhá paliva, Ústřední - plynové, Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Vlak, Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod, Studna
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Němčanský

Němčanský Petr


 
Tel. na makléře:
+420 608 277 237

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?