Prodej domu, 77 m2, Hvězdlice

1 699 999 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 77 m2, Hvězdlice

Nabízíme Vám ke koupi řadový zděný dům o dispozici 3+1 v obci Nové Hvězdlice. Jednopodlažní dům je v původním stavu se sedlovou střechou. Dům vyžaduje rekonstrukci a tak si můžete přizpůsobit bydlení dle vlastních představ a potřeb.
Díky klidné lokalitě má dům obrovský potenciál jak k příjemnému rodinnému bydlení, tak i k rekreaci.
Dům se nachází v obci Nové Hvězdlice, které jsou součástí městyse Hvězdlice, v Jihomoravském kraji nedaleko okresního města Vyškov, v nadmořské výšce 310 m n. m. a žije zde ca 563 obyvatel.
Nemovitost je umístěna v klidné ulici, s možností vjezdu na pozemek ze zadní strany parcely. Zastavěná plocha a nádvoří jsou o výměře 252 m2, malá zahrádka 5 m2, která by se dle potřeby dala rozšířit.
Objekt je připojen na elektřinu, vodu, plyn a kanalizaci. Je možné také využít užitkovou vodu z vlastní studny. V nemovitosti naleznete jednu bytovou jednotku o dispozici 3+1. Jsou tu tři pokoje, kuchyň, koupelna, samostatné WC, komora a velká veranda. Dům je částečně podsklepen a nachází se zde kotelna se starým kotlem na tuhá paliva a bojler na ohřev teplé vody. Vytápění je možné rovněž elektřinou.
Za domem je velký uzavřený dvůr 117 m2, který nabízí dostatek soukromí a hospodářská stavení o výměře 58 m2. Následně vše navazuje na malou zahrádku, kterou majitelé využili k chovu slepic a králíků. Parkování je možné před domem.
Dle zákona je nemovitost označena PENB G.
V současnosti městys Hvězdlice nabízí vyžití pro turisty, cyklisty a milovníky sportu v podobě dobře značených tras, odpočívadla a každoročních turnajů ve futsalu.
Klenotem obce je barokní dvoukřídlý zámek, který v dnešní době slouží jako domov pro seniory, který se stará o 170 klientů. Dále se zde nachází farní kostel Sv. Jakuba Většího a Matouše. Je zde Mateřská škola, obchod, Obecní úřad.
Nemovitost je v osobním vlastnictví a lze ji financovat hypotečním úvěrem.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, ráda vám poskytnu podrobnější informace a přivítám na prohlídkovém dni v nemovitosti. Rezervujte si prosím svůj termín prohlídky. Těším se na setkání s Vámi.

Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky: 077-NP05305
Město: Hvězdlice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 77 m2
Plocha pozemku: 252 m2
Zastavěná plocha: 135 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lenka Hojačová

Hojačová Lenka


 
Tel. na makléře:
+420 731 115 971

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?