Prodej domu, 204 m2, Hýskov

15 950 000 czk / za nemovitost
Původní cena 16.800.000,- Kč

Prodej rodinného domu, 204 m2, Hýskov

Sleva! Možnost dohody a vyjednávání o ceně přímo s majiteli nemovitosti...

Novostavba z roku 2019 s podlahovým vytápěním v celém domě s velmi úspornou energetickou náročností o přiměřené dispozici 5+kk a podlahové ploše 184 m2 + venkovní terasa 20 m2 s celkovou výměrou pozemku 1010 m2 z toho zastavěná plocha zaujímá 135 m2. To jsou opravdu pěkné parametry domu.

Dům se nachází v ulici Zahradní na mírném svažitém pozemku, který díky své orientaci na jihovýchod je vždy plný slunce. Jsou zde již vzrostlé stromy, záhony a různé exotické dřeviny. Navíc vždy s krásným výhledem do okolních lesů.

V tomto domě Vás ihned po vstupu překvapí prostorná vstupní chodba s vlastní úložnou šatnou, technickou místností a samostatným WC. Přízemí domu je plně otevřené, nápad a propojení kuchyňského koutu s jídelním stolem přímo s obývacím pokojem ze kterého můžete volně přejít na venkovní terasu dostalo nezaměnitelnou a vzdušnou atmosféru francouzského Provence.

Z hlavní chodby se dále dostanete do pokoje, který aktuálně slouží jako ložnice. Zde také naleznete vlastní samostatnou šatnu a dokonce i oddělené WC se sprchovým koutem.
Po mírně točitém schodišti se dostanete do prvního patra, kde jsou další 3 pokoje o poměrné velikosti 20 m2. Díky projektu domu ve tvaru T mají všechny pokoje jedinečný výhled do okolní krajiny a dostatek světla. Pro pohodlí všech je zde na patře další koupelna s vanou, dvěma umyvadly a samostatné WC, dále prostorná chodba s šikovným posezením.
Celkově jde o promyšlený, elegantní nízkoenergetický dům, který postrádá už jen poslední ozdobu a to ve formě dokončení některých malých venkovních prací a rozhodnutí o velikosti a tvaru hlavní brány, či možné výstavbě bazénu, kde pro pohodlnou realizaci byl zanechán vjezd pro těžkou techniku.

Vytápění domu je elektrické s nízkou spotřebou - Energetická náročnost B – Velmi úsporná, roční spotřeba energií 13 MWh/rok (cca 38 000 Kč/rok). V obývacím pokoji je i příprava pro krbová kamna, která bez problémů vytopí celý dům. Přípojka plynu se nachází na hranici pozemku.

Dům je postaven z materiálu IZOLOX. Jde o vazbu 7 cm dřevocementové desky, 15 cm litého betonu, 20 cm polystyrenu zn. Greywall. Střecha je zateplena vatou Rockmin v šířce 32 cm. Pro zahrádkáře je na pozemku zabudovaná retenční plastová nádrž o objemu 7,5 m3.

Láska na první pohled, zní to jako známé klišé, ale přesně tak se budete cítit ihned po vstupu do tohoto domu s přátelskou a rodinnou atmosférou navíc s panoramatickým výhledem na Křivoklátskou vrchovinu.
Součástí inzerce je i 3 D virtuální prohlídka, napište si o ni, projděte se nemovitostí z pohodlí Vašeho domova a zavolejte si termín Vaši prohlídky.
Číslo zakázky: 020-NP06826
Město: Hýskov
Ulice: Zahradní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 204 m2
Plocha pozemku: 1010 m2
Zastavěná plocha: 135 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 20
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Porner

Porner Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 736 264 827

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?