Prodej domu, 125 m2, Ivančice

5 500 000 czk / za nemovitost
cena je včetně provize RK

Prodej rodinného domu, 125 m2, Ivančice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám ke koupi nabízíme dva řadové rodinné domy, které jsou však vnitřně propojeny a dohromady tvoří jeden funkční celek.
V případě zájmu je možné koupit domy i jednotlivě, což by si však vyžádalo stavební úpravy v podobě zazdění propojovacích dveří a vybudování samostatných přípojek elektřiny.
Celková zastavěná plocha a nádvoří je 200 m2. Dispozici tvoří 5 pokojů, 2 WC, koupelna, kuchyně a hospodářská stavení na nádvoří.
Před domem se nachází parkoviště s třemi parkovacími místy.
Dům jako takový je napojen na všechny inženýrské sítě, vytápěn je ústředním topením, jehož ohřev zajišťuje plynový kotel.
Do nemovitosti se lze okamžitě nastěhovat a bydlet, ale určitě se nabízí možnost rekonstrukce dle vašich představ. V naší prezentaci si dovolujeme nabídnout malou ukázku vizualizace, jak by mohla nemovitost vypadat po zásahu šikovného architekta, například vybudování malé provozovny s bydlením.
Zajištění hypotečního servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle individuálních potřeb klienta je samozřejmostí. Průkaz energetické náročnosti nebyl zatím předložen, proto uvádíme v souladu s právními předpisy energetickou tř. G.
Ivančice se nachází 30 km jihozápadně od Brna. Naleznete zde plnou občanskou vybavenost jako jsou základní a mateřské školky, nemocnice, finanční úřad, supermarkety. Do Brna je výborná dostupnost jak vlakem, autobusem či autem přibližně za 30 min.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře nabídky. Majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky: 268-NP01491
Město: Ivančice
Ulice: Na Brněnce
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 125 m2
Plocha pozemku: 200 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Robert Záděra

Záděra Robert


 
Tel. na makléře:
+420 776 762 590

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?