Prodej domu, 242 m2, Jedovnice

6 399 900 czk / za nemovitost
včetně právního servisu a provize RK

Prodej rodinného domu, 242 m2, Jedovnice

Milujete lokalitu Moravského krasu? Hledáte zde dům se 2 byt. jednotkami či nemovitost, kde můžete skloubit bydlení a svoje podnikání? Tak nemovitost, kterou Vám nyní představím je ideální nabídka přímo pro Vás.

Dispozice domu:
Nachází na konci slepé svažité ulice, má 2 bytové jednotky, 3 technické místnosti, 4 terasy, sklep a garáž. Díky vzrostlým stromům máte na pozemku naprosté soukromí.

Orientační výměra v m2:
241,5 užitná plocha
137 obytná podlahová plocha
322 zastavěná plocha a nádvoří
65 zahrada

2 NP-123 m2
Ve vrchním patře se nachází byt 4+1 se 3 terasami
Pokoje 33, 13, 9 a 9, kuchyně 13,2, soc. zařízení 9,8, předsíň 4, terasy 23 ,5 a 4

1 NP-118,5 m2
Ve spodním patře je druhá bytová jednotka 2+kk se samostatným vchodem, kterou majitelé pronajímateli návštěvníkům Moravského krasu+zde máte k dispozici 3 technické místnosti a garáž.
Obytná část-pokoj 13 a 15, kuch. kout 6,2, soc. zařízení 4, předsíň 7,9
Technické místnosti 29,6 a 17,5 a 5,8
Garáž 9,5, zastřešená terasa10

Stav domu:
2NP
Rekonstrukce tohoto patra včetně zateplení obvod. zdiva proběhla v roce 2001. Šíře parapetů je okolo 40 cm. Okna jsou plastová s nerozbitnými skly.
Do obytné části tohoto patra vstoupíte z prostorné terasy, kde majitelé mají vybudované venkovní posezení. Všechny pokoje mají samostatné vstupy. Z obývacího pokoje se dostanete na druhou terasu a do kuchyně, kde máte dostatek místa na linku i jídelní stůl. Z okna máte výhled na třetí terasu a zahrádku. Soc. zařízení je prostorné-vejde se Vám zde rohová vana, sprchový kout, toaleta i pračka. Sušit prádlo můžete na přilehlé terase. Zde je i vstup na půdu.
Výška stropů v této části domu je 2,35 m.

1 NP
Rekonstrukci obytné části majitelé dělali v roce 2018. Patro má dva vstupy-přímo z terasy do tech. místností a samostatný vchod přímo do bytu. Šíře parapetů je až 60 cm. U vstupu do bytu je malý sklep. K relaxu slouží zastřešená terasa.
Mimo obytnou část zde máte k dispozici garáž a 3 tech. místnosti-zdivo v těchto místnostech je vlhké. Nebyt. prostor, lze využít jako dílny nebo k podnikání.

Garáž/parkovací místa:
Před vstupem do obytné části spodního patra jsou vybudována 2 park. stání. Garáž má vrata na el. ovládání, je zde přípojka na 380 V.

Inženýrské sítě:
Dům je napojen na veškeré inž. sítě, topení a ohřev vody zajišťuje plyn. kondenzační kotel, jenž je umístěn v tech. místnosti spodního patra.

Lokalita/okolí:
V městysu Jedovnice nejdete základní ob. vybavenost. Rychlá a snadná dojezdnost do Blanska a Brna. Okolí Mor. krasu je ideální pro milovníky krásné přírody, skalních jeskyní. Na své si zde přijdou milovníci turistiky, cykloturistiky, houbaři a děti.

Financování:
Prodávající si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií. Zajištění hyp. servisu s nejvýhodnější nabídkou na trhu dle indiv. potřeb klienta je samozřejmostí a zdarma. Na nemovitosti neváznou žádné břemena ani dluhy.

Zavolejte mi a domluvte si svůj čas prohlídky. Těším se na Vás!
Číslo zakázky: 268-NP02158
Město: Jedovnice
Ulice: Záměstí
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 242 m2
Plocha pozemku: 387 m2
Zastavěná plocha: 322 m2
Plocha zahrady: 65 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 2
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dagmar Mičíková

Mičíková Dagmar


 
Tel. na makléře:
+420 735 795 231

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?