Prodej domu, 114 m2, Jemníky

3 390 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního a hypotéčního servisu

Prodej rodinného domu, 114 m2, Jemníky

V zastoupení majitele nabízíme částečně podsklepený rodinný dům s již započatou rekonstrukcí na pozemku 644 m2 v obci  Jemníky.

Obec Jemníky leží pár set metrů od sjezdu z rychlostní silnice D7. Autem cesta do Prahy (letiště Václava Havla) trvá cca 12 minut, do centra města Slaný cca 8 minut a do centra města Kladna cca 8 minut.

V roce 2021 byla v domě započata rekonstrukce. Dům má novou střešní krytinu a krovy, vyzděné štíty, plastová okna. Částečně jsou nové rozvody elektřiny. V předchozích letech byla u domu postavena nová garáž se stavebně odděleným prostorem, který navazuje na garáž. Garáž s domem jsou stavebně propojeny, je tedy možné zajet vozem do garáže a projít až do domu.

Současný majitel měl záměr zrekonstruovat dům na dispozici 5+1 s velkorysou terasou. Informace ohledně záměru rekonstrukce, s možností nahlédnutí do projektové dokumentace, budou sděleny na prohlídce. Ve foto prezentaci naleznete vizualizaci finální podoby domu po plánované rekonstrukci a dispozice stávajícího stavu.

Nový majitel se může rozhodnout pokračovat v již započaté rekonstrukci, nebo změnit záměr a přizpůsobit dispozici domu na dvě samostatné bytové jednotky (4+1) a (3+kk) umožňující tak soužití dvou rodin při zachování soukromí každé rodiny. Nebo využít další možnosti a zkombinovat rodinné bydlení s prostory pro podnikání.

Dům disponuje 2 sklepy. Druhý sklepní prostor s klenbou má své nepominutelné kouzlo.

Zahrada, která náleží k domu je svažitá s jižní orientací, dělená do teras. Díky umístění domu je zde krásný výhled do krajiny. Jsou zde dva vzrostlé stromy, jinak je zahrada neosázená a skýtá mnohé možnosti budoucího využití, buď k pěstování ovoce a
zeleniny nebo okrasných rostlin a dřevin.

Dům je napojen na obecní vodovod a elektřinu, dále je zde plynová přípojka zatím neosazená plynoměrem. Odpady nutné řešit svedením do jímky nebo DČOV.

Veškerá občanská vybavenost se nachází v královském městě Slaný. Zastávka autobusu pár desítek metrů od domu, do Slaného je spojení z této stanice zajištěno každých 30 minut. Do 10 minut jízdy autobusem jste v centru města Slaný.

Pro rezidenty obec vybudovala přes komunikaci nové prostory pro parkování, není tedy problém zde zaparkovat i více automobilů.

Pro více informací a sjednání prohlídky neváhejte kontaktovat makléře nabídky.
Číslo zakázky: 023-NP07180
Město: Jemníky
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 114 m2
Plocha pozemku: 644 m2
Zastavěná plocha: 114 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michal Regal

Regal Michal


 
Tel. na makléře:
+420 777 078 945

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?