Prodej domu, 107 m2, Jevišovka

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 107 m2, Jevišovka

Chcete ušetřit za topení?
Chcete novostavbu rodinného domu vybavenou zařízením za cenu novostavby bytu? Kde? Na kraji obce Jevišovka, 40 min jízdy autem z Brna, 20 min z Mikulova a 20 min z Pohořelic stojí na pozemku o celkové velikosti 1021 m2 malá útulná novostavba rodinného domku kolaudovaném v Květnu roku 2021. Tento jednopodlažní RD nabízí v přízemí dispozici 2+kk a tři místnosti v podkroví. Dále v přízemí technickou místnost, koupelnu s vanou a WC a chodbu se schodištěm vedoucím do podkroví. Místnosti v podkroví jsou ve stádiu tzv. "před dokončením".

Plochy:
- pokoj s kk ... 29 m2
- pokoj ... 11 m2
- technická místnost ... 3,7 m2
- koupelna s WC ... 3,7 m2
- chodba se schodištěm ... 9 m2
- plochy podkrovních místností ... 11,5 m2, 11,5 m2, 25 m2 a chodba 3 m2
Celkem 56,4 m2 užitné plochy plus 51 m2 podkrovních místností.

Z hlavního přízemního pokoje, který je koncipován jako obývací pokoj s kuchyňským koutem vstoupíte na přírodní a dále na zahradu, která čeká jen na Vaše nápady realizace.

Dům je postaven s cihel systému Porotherm. Podlahy jsou betonové s povrchem z keramiky a PVC. Stropy jsou trámové se sádrokartonovým podbitím. Podlahy v půdních místnostech jsou lehké, ale pevné, dřevěné (OSB) s poctivou kročejovou izolací. Vytápění v1.NP je podlahové teplovodní. Zdroj tepla zajišťují krbová kamna s výměníkem napojeným přes třícestný ventil na akumulační nádrž. Pokud právě nebudete topit v krbových kamnech, můžete využít další zdroj, kterým je elektrická spirála přímo v akumulační nádrži, kterou je možno ovládat a topení regulovat i dálkově přes internet. Ohřev TUV zajišťuje elektrický bojler. Dům je připojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Plynová přípojka (antoníček) se nachází na hranici pozemku. Dále je dům připojen na optickou síť. Jsou instalovány rozvody pro elektronický zabezpečovací systém.
Na fasádě rodinného domu je třeba ještě provést dokončovací úpravy - finální fasádu, venkovní parapety a "zastřešit" venkovní svislou izolaci.

Tento dům je svou dispozicí (v přízemí dva pokoje - velká obytná místnost s kuchyňským koutem a ložnicí, dále tři podkrovní místnosti a velká zahrada) ideálním řešením pro starší manželský pár, nebo mladou rodinu s dětmi. Hledáte klidné místo k bydlení? Tato energeticky úsporná stavba, kde Vám topení dřevem může ušetřit v dnešní době už tak drahou energii, je tu pro Vás.

Zavolejte. Na ceně se domluvíme.

Výrazná odměna za spolupráci pro realitní kancelář, která přivede kupujícího.
Číslo zakázky: 077-NP05200
Město: Jevišovka
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 107 m2
Plocha pozemku: 1023 m2
Zastavěná plocha: 74 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Podlahové
Doprava: Silnice, Autobus
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Pípa

Pípa Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 778 810 629

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?