Prodej domu, 200 m2, Kamenice

15 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 558 m2, Kamenice

V přímém zastoupení majitele nemovitosti nabízím rodinný dům o rozloze 200 m2, v současné době řešený jako 4+kk (5+kk) o třech nadzemních podlažích.

V prvním nadzemním podlaží se nachází vstup do domu s rozsáhlou chodbou, samostatnou obytnou částí využívanou jako ložnice s menším kuchyňským koutem, toaletou a sprchovým koutem a dále pak technické zázemí domu.

V druhém nadzemním podlaží je prostorný obývací pokoj s krbem, jídelna a kuchyňský kout. Vedle kuchyně pak samostatná toaleta a skladovací místnost. Z obývacího prostoru je přímý výstup na rozsáhlou nově zbudovanou terasu a zahradu se zahradním altánem.

Ve třetím nadzemním podlaží je prostorná koupelna, 2x dětský pokoj a menší ložnice, v současné době využívané jako pokoj pro hosty.

Na pozemku 558 m2 se nachází skleník, zahradní krytý altán s vířivou vanou, malé zahradní jezírko, za domem kůlna na nářadí a prostorná garáž pro 2 vozy, ze které je zbudován menší výtah pro nákupy, který pomůže překonat svažitý terén. Dům je osazen vnějšími světelnými čidly na solární energii.

Vytápění domu je řešeno krbovým tělesem a plynovým kotlem. Orientace oken je východo-jiho-západní. Voda je napojena na vodovodní řad, lze čerpat vodu i z vlastní studny (hloubka kopané studny 15 m). Dům prošel v posledním roce náročnou rekonstrukcí. Nové jsou elektrické rozvody, zateplení střechy, z podstatné části jsou nové celkové interiéry domu. Energetická třída nemovitosti je "D"

Dům je orientován na jih, a je z větší části prosklený, což napomáhá, zejména v zimě, přirozené temperaci domu. Z domu je krásný výhled do okolních lesů a velmi vkusně a citlivě zavedené zahrady. Vzrostlé stromy a keře dávají pozemku naprosté soukromí. Na pozemku je rozvedena voda s využitím zavlažování dešťovou vodou.

Obec Kamenice je velice žádnou lokalitou v srdci Ladova kraje, 20 km jihovýchodně od Prahy na okraji chráněného území Hornopožárských lesů. Dostupnost do centra Prahy je 30 minut. Kamenice nabízí plnou občanskou vybavenost a její neustálý rozvoj podporuje nárůst velké množství kulturního a sportovního vyžití.

Energetický štítek je aktuálně ve zpracování, uváděna je tedy povinná třída "G".
Číslo zakázky: 024-NP05692
Město: Kamenice
Ulice: Opuková
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 558 m2
Zastavěná plocha: 97 m2
Plocha zahrady: 424 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ano
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - plynové, Jiné
Doprava: Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Maryla Štarhová

Štarhová Maryla


 
Tel. na makléře:
+420 739 548 633

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?