Prodej domu, 236 m2, Kamenná

3 600 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 236 m2, Kamenná

Malebná vesnice Kondrač (patřící k obci Kamenná) musí každého nadchnout, jednak svou dispozicí, a také svoji převážně původní architekturou. Přibližně třicet chalup je zde uspořádáno tak, aby měl každý maximální soukromí při zachování celistvosti vesnice. Do blízkých Trhových Svinů s veškerou občanskou vybaveností vedou pravidelné autobusové spoje: 9 km.
Vaše budoucí chalupa stojí na idylickém a klidném místě daleko od hlavní silnice nad místní kaplí Nejsvětější Trojici a je obklopená travnatou plochou, částečně pronajatou od Pozemkového fondu (velmi levně). Původně byla chalupa součástí jednoho velkého statku, který byl v 80tých letech zbořen a znovu postaven šikovným stavebním inženýrem. Později došlo k rozdělení objektu do dvou samostatných obydlí (dvojchalupa). Pro nového majitele to znamená, že sice sousedí s původním statkem, ale má chalupu ve starém původním slohu, a po stavební stránce již upravenou dle novějších technologií a odizolovanou dle stavební dokumentace, která je k dispozici.
Do chalupy vedou 2 vstupy, jeden je z východního průčelí, druhý přes obrovskou stodolu (117 m2) z místní obecní komunikace. Oba vstupy vedou do intimního travnatého dvora (140 m2), který je orientován na jih.
Dispozice: Vstup, vchod do koupelny s vanou, WC a umyvadlem. Prostorná, útulná obývací kuchyně (přes 30 m2) s kachlovými kamny a jídelním koutem, prkenná podlaha. Další místnost slouží jako obývací prostor (taktéž přes 30 m2), v budoucnu lze užít samozřejmě jako ložnici. Dále je zde komora a chodba s další komorou kde je studna (5 metrů hluboká s kvalitní vodou ale v současné době nevyužívaná) a vstup do další místnosti, nyní ateliér. Z ateliéru se vstupuje do velkého prostoru s dvěma východy (do dvora a na východní stranu). Prostor slouží jako společenská místnost, dětská herna, podlaha je zde betonová. Za společenskou místností je velmi prostorná dílna.
Obytná plocha celkem: 250 m2. Většinu nábytku bude chtít majitel přenechat kupujícímu.
Půvabná krajina, jen necelých 10 km od Novohradských hor, která se rok od roku stává oblíbenější destinací pro lidi utíkající z města slouží i pro rekreační účely.
Chalupa je vhodná k celoročnímu bydlení, k víkendovému relaxování anebo jako investiční nemovitost k pronájmu. Stodolu lze event. přebudovat do budoucna jako venkovskou hospodu. Septik 20 m3.
V případě zvýšeného zájmů bude nový majitel vybrán dle nejlepší nabídky.
Web nemovitosti: https://rebecca-riemova-kondrac.remax-reality.cz/
Číslo zakázky: 085-NP09238
Den otevřených dveří: 01.10.22 18:53 - 01.10.22 18:54
Město: Kamenná
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 236 m2
Plocha pozemku: 520 m2
Zastavěná plocha: 353 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Rebecca Riemová

Riemová Rebecca


 
Tel. na makléře:
+420 777 216 585

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?