Prodej domu, 165 m2, Kladno

11 999 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 165 m2, Kladno

Exkluzivně nabízím k předprodeji řadový dům který je umístěn v poklidné lokalitě na okraji města Kladna (se zahájením stavby přibližně 3/2023 a přibližným dokončením 12/2023). Zcela zásadní je zde kladení důrazu na klidné rodinné bydlení s dostatkem soukromí. Dům se nachází ve slepé ulici bez hlavních dopravních tahů. Za zahradou se nachází přírodní divoká louka se zahrádkářskou kolonií opodál a na straně od města se tyčí vzrostlý les.

V přízemí domu se nachází jídelna s kuchyní oddělená od obývací místnosti. Z obývací místnosti je pak výhodou přímý vstup na zahradu. V patře domu jsou dále umístěny tři samostatné pokoje s prostornou koupelnou a terasou, umístěnou nad garážovým stáním, která poskytuje dostatek soukromí a prostoru pro trávení volného času.

Jednotlivé domy jsou odděleny garážovým stáním s terasou a poskytují tak dostatečné soukromí. Dům má převážně severojižní orientaci a je mírně natočen svou delší stranou na jihovýchod. Pultová střecha domu je vždy navržena tak, aby co nejméně stínila sousednímu domu, což přináší do celého interiéru domu velké množství přirozeného světla. Čísté a jednoduché linie domu zde působí velmi vzdušně a prostorně.

Skvělou infrastrukturu a dostupnost pro budoucího majitele/jeho rodinu zajišťuje: nedaleko umístěná školka (4 min chůze), škola (5 min chůze), zastávka autobusu (400 m), vlaková stanice (4 min autem), lékař (3 min chůze), OC Central (3 min autem) a Aquapark (vzdálený pouze 5 min autem).
Číslo zakázky: 218-NP04690
Město: Kladno
Ulice: Budečská
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 165 m2
Plocha pozemku: 338 m2
Zastavěná plocha: 83 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Horák

Horák Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 776 008 800

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?