Prodej domu, 103 m2, Kladno

10 530 000 czk / za nemovitost
Cena vč. provize RK, právního i poprodejního servisu

Prodej rodinného domu, 103 m2, Kladno

Exkluzivně nabízíme k prodeji zděný patrový RD (právě dokončený - novostavba) s podkrovím a zahradou nacházející se v klidné a zelené části Kladna. Při stavbě tohoto domu byly použity kvalitní materiály a celá stavba je od počátku realizována a dozorována místní stavební firmou s letitou praxí, která garantuje i dodržení všech technologických postupů. V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem a krbem, koupelnou a WC, v patře jsou pak tři samostatné (neprůchozí) pokoje a také koupelna a WC. Vytápění domu a ohřev teplé vody bude zajišťovat kvalitní tepelné čerpadlo (zn. LG) a samostatný bojler. Dům je napojen na obecní kanalizaci. Na pozemku jsou i dvě parkovací stání pro vozidla, která bude možné i zastřešit vzhledem k tomu, že budou na pozemku patřícím k domu. Výhodou je i přístup do domu ze dvou stran (hlavní vchod a dále přístup do domu přes francouzské dveře do zahrady). Součástí prodeje domu je samozřejmě i kompletní projektová dokumentace. Skvělou dopravní dostupnost (mimo příjezdu po asfaltové silnici až k domu) zajišťuje i nedaleká vlaková zastávka Kladno Ostrovec (vzdálená pouze 450 m), dále stanice městských autobusů č. 601, 604, 606 a 629 (vzdálená 600 m - zastávka Kleinerova) a v neposlední řadě i autobusové nádraží s meziměstským spojením (vzdálené 1,6 km). Škola, školka a jesle jsou ve vzdálenosti cca 5 min pěšky, veterinární stanice ve vzdálenosti 1,5 km a oblastní nemocnice Kladno pak ve vzdálenosti 2,8 km.

Pozn.: zrcadlově k tomuto domu je připojen i druhý dům s tím, že v případě, že zájemci koupí oba tyto domy najednou, poskytne majitel výraznou prodejní slevu ve výši 1 mil. Kč (z ceny obou domů). Dům právě úspěšně prošel kolaudačním rozhodnutím a přidělením čísla popisného.

Dále nabízíme zvýhodněné financování hypotečního úvěru, kdy při 20% vlastních zdrojů následně můžete splácet měsíčně jen 38.745,- Kč. a od námi zprostředkovaného finančního makléře dodatečně dostanete slevu 500.000,-Kč.
Číslo zakázky: 218-NP04797
Město: Kladno
Ulice: Pod Strání
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 103 m2
Plocha pozemku: 293 m2
Zastavěná plocha: 51.5 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: V bloku
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Horák

Horák Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 776 008 800

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?