Prodej domu, 522 m2, Kladno

19 900 000 czk / za nemovitost

Prodej , 522 m2, Kladno

Nabízíme k prodeji exklusivně jedinečnou nemovitost s letitou historií sahající do 19. století, kdy byla poprvé v roce 1892 rekonstruována – bývalou usedlost statkáře Poláčka z dob, v kterých Kročehlavy byly samostatnou obcí. Původní statek s čp. 13 se skládá z několika budov a na Kročehlavy rozsáhlým pozemkem 961 m2.

Hlavní budova s půdorysem ve tvaru písmene „L“ skrývá tři bytové jednotky a kancelář se zázemím o celkové výměře 522 m2.


Do první jednotky o dispozici 7+kk , která se nachází v prvním patře, o výměře 303 m2 vejdeme z vnitrobloku do 20 m2 velké vstupní haly, kde najdeme sprchu pro pejska či osazenstvo domu při příchodu ze zahrady a vstup do sklepa. Následně po schodech vystoupáme do centrální chodby bytu. Z té je možné vejít do tří ložnic, servisní místnosti s WC , dále na „pánské WC s pisoárem a do koupelny . Poslední dveře z chodby nás přivedou do prostorného obývacího pokoje s krbovými kamny a oddělenou kuchyní s moderní kuchyňskou linkou .

Z obývacího pokoje dále vstupujeme do herní místnosti naproti níž se nachází vstup do „L“ části. Zde nalezneme kromě spojovací chodby šatnu / pokojík, další velkou koupelnu i další WC a v neposlední řadě poslední ložnici.

Zbylé bytové jednotky a kancelář se zázemím se nachází v přízemí domu. Kancelář je přístupná z vnitrobloku a tvoří ji vstupní chodba, dvě průchozí místnosti.

První z přízemních jednotek o dispozici 3+kk je přístupná z ulice Dr. Steinera. Ze vstupní chodbičky vejdeme do centrální chodby se vstupy do první ložnice, WC, koupelny s vanou a plynovým kotlem, a konečně do velkého obývacího pokoje s kuchyňskou linkou. Odtud se pak dostaneme do další ložnice.
Poslední bytová jednotka se vstupem z ulice Dr. Steinera o dispozici 3+kk je prozatím dokončena do fáze hrubé stavby.
Součástí nemovitosti je také stodola, která se nachází v zahradě domu .
Zahrada je rozdělena na odpočinkovou část a užitkovou část.
Ve vnitrobloku lze zaparkovat až osm vozidel.
Celá nemovitost prošla v posledních šesti letech rozsáhlou rekonstrukcí s použitím nejmodernějších technologií a kvalitních materiálů. Na původní stavbu byla přidána nástavba s kompletní výměnou stropní a střešní konstrukce. V přízemí proběhlo odvlhčení zdiva technologií provětrávaných podlah. V celém domě jsou pak kompletně nové veškeré inženýrské sítě vč.zabezpečení
Zbývá dokončit jednotku v přízemí, po přeložce vedení el. energie spojené s demontáží držáků vedení bude možné dokončit i zateplení domu.

V okolí nemovitosti se nachází kompletní občanská vybavenost. Škola, školka, MHD i autobusy směr Praha jsou ve vzdálenosti do 50m od domu.

Nemovitost je vhodná pro vícegenerační bydlení, jako investice s kombinací bydlení a pronájmu či k podnikání. Podle územního plánu obce je možné v RD podpoloviční část nemovitosti užívat k podnikání.
PENB bylo zadáno, do zhotovení prezentována budova jako neúsporná.

Sousední stodola na pozemku č. 2257 není součástí prodeje.
Číslo zakázky: 023-NP06962
Město: Kladno
Ulice: Kozinova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 522 m2
Plocha pozemku: 961 m2
Zastavěná plocha: 370 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaromír Jenšovský

Jenšovský Jaromír


 
Tel. na makléře:
+420 739 555 407

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?