Prodej domu, 76 m2, Koleč

3 200 000 czk / za nemovitost
včetně odměny, právních služeb a vyřízení hypotečního úvěru

Prodej rodinného domu, 76 m2, Koleč

Prodej domu v obci Koleč č.e. 1, který nabízí vše, co si můžete přát pro pohodlný život a relaxaci. Tento středně veliký dům 4+1 s terasou a kaskádovitým pozemkem o velikosti 423 m2 je právě teď k dispozici pro nové majitele.

Dům je ukrytý v klidné a malebné části Koleče, což je ideální místo pro ty, kteří touží po spojení přírody a pohodlí života.

Hlavní rysy nemovitosti:

Dispozice domu: Přízemí domu zahrnuje zádveří, koupelnu s WC, kuchyň, obývací pokoj a ložnici. V podkroví najdete dva další pokoje a terasu s nádherným výhledem do zeleně a na Třebusický potok.

Pozemek: Dům je situován na pozemku o velikosti 423 m2, což vám poskytuje dostatek prostoru pro zahradní plochy, zahrádku nebo dokonce pro vytvoření vlastního zeleného ráje.

Menší dílna: Nemovitost je doplněna menší dílnou, která vám poskytne možnost provádět různé praktické činnosti nebo si vytvořit vlastní hobby místo.

Příjemné prostředí: Dům je ve spíše původním udržovaném stavu, což vám dává příležitost přizpůsobit si ho podle svých představ a vytvořit si vlastní útulný domov.

Tato nemovitost je skvělou investicí pro rodiny hledající klidné místo k bydlení, ale zároveň s dostatečnou blízkostí k všem potřebným službám a infrastruktuře. Koleč je obec s výbornou dostupností do okolních měst a přesto si zachovala svůj venkovský půvab.

Neváhejte a kontaktujte nás ještě dnes, abyste si mohli prohlédnout tuto jedinečnou nemovitost a zjistit více o všech jejích výhodách. Tento dům je připraven na nové majitele, kteří si ho mohou přizpůsobit podle svých představ a zažít klidný život v malebném prostředí Kolče.
Číslo zakázky: 023-NP07566
Město: Koleč
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 76 m2
Plocha pozemku: 423 m2
Zastavěná plocha: 67 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Ústřední - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Jímka
Občanská vybavenost: Supermarket
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jakub Jiránek

Jiránek Jakub


 
Tel. na makléře:
+420 774 210 412

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?