Prodej domu, 125 m2, Kostelec nad Černými lesy

7 500 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize a právních služeb.

Prodej rodinného domu, 125.5 m2, Kostelec nad Černými lesy

Dovolujeme si Vám nabídnout rodinný dům s 1 312 m2 velkým pozemkem v klidné části Kostelce nad Černými lesy v blízkosti centra historického městečka. Vzhledem k stavu, dispozici a velikosti domu lze tuto nemovitost využít po rekonstrukci k dvougeneračnímu oddělenému bydlení nebo kombinaci bydlení s podnikáním - vstup do domu je totiž možný z prostoru dvoru a nebo ze severní strany z ulice. Příjemně velký prostor cca 90 m2 se nabízí pod střechou a je vhodný k půdní vestavbě. Současná užitná plocha 125,5 m2 v 1. NP domu tak může být výrazně zvětšena.
Stavba domu má počátky okolo roku 1919, jedná se o dům ze smíšeného zdiva (cihla kámen) na půdorysy tvaru L se sedlovou střechou s krytinou z pálených tašek. Větší obytná část je situována do ulice, podél hranice pozemku západního souseda, pak pokračují kromě koupelny s prádelnou a odděleným WC části hospodářského charakteru nebo technického zázemí - kotelna, dílna, sklad případně prostor pro zvířata. Část jednoduchých přístřešku bude odstraněna, stejně jako bude postupně pokračovat vyklízení nemovitosti. Malá část domu je podsklepena - z prostoru vstupní haly přístupný sklep má výměru cca 10,5 m2.
Rekonstrukce domu probíhala postupně - fasáda domu cca před 40 lety, zhruba 15 let uplynulo od rekonstrukce rozvodů EE, vody, topení, skla v dřevěných oknech byla vyměněna za izolační dvouskla. Dům vytápí kotel na tuhá paliva, případně elektrokotel, k dispozici jsou komíny, které mají dostupné vstupy téměř ve všech místnostech, jak to bylo pro původní užívání domu pro vytápění běžné.
Z IS je kromě EE dům připojen ke kanalizaci a místnímu vodovodu.
Dispozici domu najdete spolu v přiloženém orientačním půdorysu. Aktuální fotografie dokládají dobrý stav domu ve fázi vyklízení, rekonstrukcí interiéru domu přizpůsobíte nemovitost svému vkusu a potřebám.
Nespornou výhodou je velká zahrada s vzrostlými stromy, soukromí v uzavřené prostoře dvoru.
Lokalita Kostelce nad Černými lesy nabízí plnou občanskou vybavenost, různorodé vyžití v přírodě i historické památky. Dopravní dostupnost umožňuje každodenní dojíždění do Prahy.
Rádi Vám poskytneme další informace při prohlídce této nemovitosti.
PENB bude dodán, nyní uvádíme třídu G.
Pokud o koupi nemovitosti projeví zájem více klientů, může se nemovitost prodávat formou aukce.
Číslo zakázky: 059-NP06226
Město: Kostelec nad Černými lesy
Ulice: Tyršova
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 125 m2
Plocha pozemku: 1312 m2
Zastavěná plocha: 200 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Dálkový vodovod
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Sklep: 10.5
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavlína Ledvinová

Ledvinová Pavlína


 
Tel. na makléře:
+420 603 392 338

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?