Prodej domu, 69 m2, Kostomlaty nad Labem

3 190 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 69 m2, Kostomlaty nad Labem

Hledáte svůj kousek světa jako stvořený k odpočinku a klidnému životu daleko od ruchu města? Co třeba menší, útulný domek se zahradou v malebné vesničce Vápensko? Pojďme se na něj společně podívat:

Hezky udržovaný dům vhodný tak akorát pro dvě osoby a nějakého toho čtyřnohého přítele, který se nabízí k prodeji, se nachází v klidné, malebné vesnici Vápensko, jež je součástí obce Kostomlaty nad Labem, vzdálené cca 4 km. Vesnice je typická svou kruhovitou návsí (tzv. okrouhlice) s kapličkou uprostřed, nachází se zde pouze 32 domů, a leží uprostřed krajiny polí a lesů, obtékána řekou Vlkavou. No, nezní to kouzelně? Ničím nerušený klid je tak na denním pořádku. Jezdí zde pravidelná autobusová linka směr Milovice a Nymburk, kde naleznete veškerou občanskou vybavenost. V Milovicích jste autem za 5 min, a v Nymburce za 13 min. Z Milovic je možné se dostat do centra Prahy vlakem za cca 45 minut (v rámci PID). Nájezd na dálnici E67 směr Praha se nachází 15 min autem od domu. Do Mladé Boleslavi dojedete za 25 min.
Okolí je protkáno řadou zajímavých míst k navštívení: Rezervace divokých koní, Zámek Lysá nad Labem, Loučeň, Bon Repos, Mordová rokle, Tankodrom Milovice, dostihové závodiště, Park Mirakulum, a mnoho dalších.

Jednopodlažní domek stojí na pozemku o velikosti 378 m2, z čehož 90 m2 tvoří zastavěná plocha a zbytek zahrada. Je zateplený,částečně podsklepený, a hezky udržovaný, a dispozičně řešený jako 1+1. Vstoupíme-li do něj hlavními dveřmi, ocitneme se v prosklené zimní zahradě s druhými, dvoukřídlými dveřmi ze strany. Vchodovými dveřmi se dostaneme do domu, konkrétně do předsíně, která nás zavede nás do kuchyně s kuchyňskou linkou a jídelním koutem, odkud je přímý přístup francouzskými dveřmi na zastřešenou, dlážděnou terasou v blízkosti zahradního krbu a udírny. Z kuchyně se dále dostaneme do obytného prostoru řešeného jako ložnice/obývací pokoj vytápěného krbovými kamny. Pokročíme-li jím, dostaneme se až do koupelny disponující vanou, umyvadlem, toaletou a elektrickým bojlerem.
Skvělým plusem je, že je dům nízkonákladový - měsíční náklady na provoz činí cca 5.000 Kč.
Pozemek je z jedné strany obehnán klasickým betonovým plotem, a ze strany silnice živým a dřevěným (nabízí tak dostatek soukromí), kde také nalezneme vstupní branku a bránu pro případný vjezd auta. Na pozemku se nachází též kůlna.

Zaujala Vás tato nabídka? Přáli byste se dozvědět více informací, či se byste se na nemovitost rádi přijeli podívat osobně? Neváhejte se na mě obrátit - rád Vám odpovím na Vaše dotazy, a můžeme se společně domluvit na termín prohlídky.
Číslo zakázky: 024-NP05817
Město: Kostomlaty nad Labem
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 69 m2
Plocha pozemku: 378 m2
Zastavěná plocha: 90 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Odpad: Kanalizace, Septik
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Radek Chloupek

Chloupek Radek


 
Tel. na makléře:
+420 736 442 088

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?