Prodej domu, 289 m2, Krasíkov

6 990 000 czk / za nemovitost
Včetně právního servisu a odměny RK

Prodej rodinného domu, 289 m2, Krasíkov

Krasíkov, místo kde se vám splní vaše rodinné sny!
Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti vám nabízím příležitost ke koupi rodinného domu 5+1 v malebné obci Krasíkov ležící v úžlabině Moravské Sázavy vzdálené 12 km od Lanškrouna a 10 km od Moravské Třebové. Dům prošel před 12 lety velmi precizní rekonstrukcí jejiž součástí byl nový rozvod elektřiny v mědi, vody v plastu, nové odpady, střešní krytina a nově zbudované podkroví na polovině výměry půdy s přípravou na dodělání kuchyně, obýváku, ložnice a pokoje v mezonetu. Minulý rok proběhla montáž invertního tepelného čerpadla, což v dnešní době zajistí absolutní bezstarostnost a efektivnost s vytápěním domu. Zcela zrekonstruovaný komín nabízí možnost napojení kotle na tuhá paliva, což je další výhodou této nemovitosti. Dům je napojen na vlastní zdroj vody, obecní vodovod, obecní kanalizaci a elektřinu. Velmi přívětivá orientace domu (východ/západ) přímo nabízí myšlenku na vlastní solární elektrárnu a majitel nemovitosti nabízí odborné poradenství. Rekonstrukce domu byla provedena velmi kvalitně a nový majitel bude zcela nadšený z funkčnosti celku. Ve spodní části domu nalezneme prostornou chodbu, která nás zavede na vstup do obytné části a nebo zahradu. Obytná část je dělena na dva vzdušné pokoje, samostatnou kuchyň s praktickou spíží a obývacím pokojem, který byl zvětšený o původní další ložnici z důvodu získání prostoru pro komfort větší rodiny. Podkroví je to, co vás zaujme. Jeho velkorysý prostor s dvěma ložnicemi, útulnou koupelnou s WC, saunou a relaxační místností je jen začátek. Ve druhé části podkroví je vše nachystáno pro další realizaci snů nového majitele. Součástí prodeje je v horní části pozemku rozlehlá průjezdná garáž o rozloze 33m2, kde zcela zaručeně najde místo vše, co vás napadne. Je zde také užitné podkroví a místo na uskladnění brambor, zeleniny a zavařenin. Samozřejmostí je napojení na dvoufázový i třífázový jistič. Za domem nalezneme kouzlo a oázu klidu pro každého, kdo sem zavítá. Citlivě udržovaná, zelená a slunná zahrada s venkovním posezením, okrasnými dřevinami, vlastním bazénem s pískovou filtrací a solárním ohřevem je místem, kde se fantazii, pěstitelským a stavitelským touhám, meze opravdu nekladou. Na samotný pozemek vede samostatný příjezd z hlavní silnice a celá jeho rozloha 1142m2 je v územním plánu označena jako "plochy smíšení obytné venkovské". Zde na 35% výměry můžete postavit i menší nevýrobní firemní prostory kombinované s bydlením, rozlehlou garáž, nebo skladovací prostory.
Tato nemovitost nabízí ideální bydlení v čistém prostředí na dosah Orlických hor, můžete zde spokojeně bydlet, nebo si nemovitost užívat třeba jako chalupu, nebo spojit veškerý potenciál bydlení a svého podnikání na jednom famózním místě? Neváhejte a zavolejte si o svoji prohlídku této vyjímečné nemovitosti.
V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jím zvolených kritérií.
Číslo zakázky: 268-NP01448
Město: Krasíkov
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 289 m2
Plocha pozemku: 1142 m2
Zastavěná plocha: 190 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Seidl

Seidl Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 777 534 536

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?