Prodej domu, 157 m2, Křečhoř

12 490 000 czk / za nemovitost
Cena včetně provize a právních služeb.

Prodej rodinného domu, 157 m2, Křečhoř

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme novostavbu samostatně stojícího nízkoenergetického rodinného domu na pozemku 931 m2 v nově vznikající rezidenční lokalitě na Kamhajku v Křečhoři u Kolína. Čerstvě zkolaudovaný bungalov 4+kk s garáží má užitnou plochu komfortních 157 m2, které jsou dispozičně členěny na chodbu, technickou místnost, WC, koupelnu, 2 pokoje, ložnici a velkoprostorový obývací pokoj s kuchyní a vstupem na velkou terasu. Prostorná garáž se sekčními vraty je součástí domu. Nemovitost se vyznačuje vyšším standardem terénních úprav i provedení domu. Mírně svažitý pozemek je terasovitě upraven do dvou úrovní, které citlivě akcentují rekreační zónu napojenou terasami na interiér domu a dále spíše technologickou zónu za domem. Terasy jsou vydlážděny, vjezdová část a prostor před garáží jsou pojezdové a lze je využívat na parkování vozidel. Uliční strana pozemku je oplocena betonovými bloky kombinovanými s kovovými plošnými rastry, součástí oplocení je samostatná vstupní branka a dálkově ovládaná pojezdová vjezdová brána
Nemovitost má přípojku elektřiny, je napojena na veřejný vodovod a disponuje domácí čističkou odpadních vod. Vytápění tepelným čerpadlem s rekuperací, nemovitost má i komín s externím přívodem vzduchu k případnému využití krbových kamen. U všech oken i francouzských pojezdových dveří na terasu jsou připraveny kastlíky na předokenní rolety i budoucí připojení na elektrické ovladače.
Pro bližší informace o standardech domu a jeho vybavení, použitých materiálech a možnostech financování, stejně tak i pro sjednání prohlídky kontaktujte makléře.
Pokud o koupi nemovitosti projeví zájem více klientů, může se nemovitost prodávat formou aukce.
Číslo zakázky: 059-NP06245
Město: Křečhoř
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 157 m2
Plocha pozemku: 934 m2
Zastavěná plocha: 236 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Slavotínek

Slavotínek Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 603 392 335

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?