Prodej domu, 353 m2, Kurdějov

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej vily, 353 m2, Kurdějov

Hledáte Váši jedinečnou vilu snů v naprostém soukromí, na unikátním místě a s nádhernou přírodou, kde Genius Loci má ten pravý význam?
Toužíte po architektonickém unikátu, který je jediný na světě a kde předlohou je impozantní věž kostelu svatého Jana Křtitele?
Preferujete pro svoji rodinu klid, prostor, komfort, přírodní materiály, stylové vybavení, bezpečí a jste zároveň milovníci relaxace nebo sportovního vyžití v nádherné přírodě vinařské oblasti?
Chcete žít na slunném místě, s jedinečnou dispozicí, které vévodí v přízemí prostorná obytná část s dominantou sloupu a konstrukčních prvků atypické střechy o rozloze 67m². Dále s halou, pracovnou, šatnou, bývalou wellness částí se saunou navazující terasu s posezením a krbem s famózním výhledem do vzrostlé zahrady. V patře Vás nadchne galerie, která se dělí na dvě samostatná křídla s dalšími čtyřmi ložnicemi, koupelnami a šatnami s úžasným výhledem do krásného okolí a na kouzelnou kostelní věž?

Pak je tato unikátní vila přímo pro Vás.

Vila je kolaudována v roce 1994 a od té doby byla užívána jako rodinné sídlo. Na stavbu byly použity přírodní materiály-kámen, cihla, sklo, dřevo, břidlice. Veškeré zařizovací předměty byly pečlivě vybrány k výjimečnosti vily. Původní wellness část s bazénem a saunou v přízemí již nyní plní funkci úložného prostoru. Její původní slávu však může nový majitel oživit a upravit si, dle svých představ. K parkování i početné flotily slouží garáž a venkovní příjezdová plocha dlážděná břidlicí.

K vinařské oblasti patří i vinné sklepy a tento dům má tři, které jsou vzájemně propojeny a mají několik možných vstupů.
Vzrostlá zahrada s okrasnými i plodnými stromy a keři krásně doplňuje jedinečnost. V horní části pozemku se nachází další stavba, která sloužila jako samostatné relaxační místo s bazénem, whirpoolem, grilem s udírnou a terasou ze které je nádherný výhled do okolí a na západy slunce. Na zahradě naleznete dostatek prostoru pro Vaše vyžití a realizaci.

Výhled na věž doprovází Vaše oči na mnoha místech ve vile i na zahradě, i proto se do Vašeho nového domova bude vždy rádi vracet.

Aktuální dispozice:
1.NP celkem 237,21m²
vstupní hala 17m², pracovna 23,5m², šatna 6,7m², toaleta 2,3m², kuchyň 14,64m², obytný prostor 66,62m², schodiště 14,56m², technická místnost 9,27m², sauna 3m², toaleta 1,44m², sprcha 1,6m², společenská místnost 38,1m², venkovní terasy s posezením a krbem 38,48m².
2.NP celkem 154,58m²
Schodiště 14,56m², galerie 23,53m², ložnice22,4m², šatna 5,76m², koupelna 9,6m², ložnice 12,35m², ložnice 16,18m², koupelna 7,68m², šatna 5,76m², ložnice 34,16m², balkon 2,6m².
Dále dispozici v 1.PP tvoří garáž 23,5m² a sklepy o takřka 63m².

Dalším primem lokalita, kde Kurdějov s přibližně 420 obyvateli je 5 min. do Hustopečí s veškerou občanskou vybaveností. Do Brna jste vozem do 35 min.

Kontaktujte nás, splňte si sen o Vašem novém domově a dohodněte si svůj čas prohlídky.

Těšíme se na Vás.
Číslo zakázky: 193-NP01924
Město: Kurdějov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 353 m2
Plocha pozemku: 2058 m2
Zastavěná plocha: 265 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ano
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody, Studna
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt, Septik
Plyn: Plynovod
Balkón: Ano
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Štourač

Štourač Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 958

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?