Prodej domu, 195 m2, Kuřim

10 980 000 czk / za nemovitost
včetně právního servisu, provizi u této nabídky nehradíte!

Prodej rodinného domu, 195 m2, Kuřim

Hledáte bydlení v přátelské komunitě, tak trochu stranou všeho ruchu, přitom však v dosahu všech služeb, které potřebujete pro spokojený život? Jste velká rodina, kde každý člen potřebuje své soukromí? Anebo hledáte nemovitost s potenciálem budoucího vícegeneračního bydlení, případně podnikáte a potřebujete část prostor pro svoji činnost? Pokud navíc chcete využívat všechny výhody blízkého Brna, ale i přírodních krás, cyklostezek či turistických cest, které tudy prochází, je tento dům na Podlesí jasná volba!

Původní stavba z roku 1948 prošla v letech 2009-2015 většími úpravami, kdy bylo rozšířeno spodní patro a přistavěno 2.NP. Vznikl tak velkorysý prostor, který lze variabilně využít. V 1. NP najdete prostornou předsíň (9,3 m2), koupelnu (5,8 m2) a WC (1,2 m2), pracovnu/šatnu (8,25 m2), pokoj (10,6 m2) a dále prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelnou (29 m2), s přímým vstupem na zahradu. K obývacímu pokoji těsně přiléhá i přístavba (7,3 m2), přístupná ze zahrady (nyní slouží k úschově kol a sportovního náčiní).

V 2. NP se nachází 4 ložnice se samostatnými vstupy, s příjemnou výměrou (12,6 m2, 13,6 m2, 13,9 m2 a 14,7 m2), dále komora (2,4 m2), WC (1,7 m2), místnost pro koupelnu (7,3 m2), která zatím nebyla dokončena (nakoupeny jsou však již veškeré obklady i sanita), terasa (7,3 m2) přístupná z chodby a jednoho z pokojů.

Dům je vytápěn kondenzačním kotlem v kombinaci s krbovými kamny, která jsou umístěna v obývacím pokoji (v plánu byla rovněž instalace krbové vložky s výměníkem, s napojením na radiátory). Stavba byla řádně zkolaudovaná, dokumentace k dispozici, PENB třídy D. Některé dílčí věci jsou k dokončení. Dům je zateplen (polystyren 12 cm, mezi patry minerální vata) s plastovými okny (dvojskla v 1.NP, trojskla v 2.NP).

K nemovitosti se nyní vypracovává technická inspekce (NEMOPAS), takže budete mít k dispozici podrobnou zprávu o stavu domu.

Za domem se nachází zahrada o velikosti 324 m2, přístupná i z jejího opačného konce.

Podlesí je místní částí města Kuřim. Jeho velkou devizou je poloha přímo u lesa, zároveň však v dojezdu několika kilometrů od Brna či do ještě bližší Kuřimi. Najdete zde mateřskou školu, kulturní dům, kde se odehrává řada akcí pro místní, výletní hospůdku u Anděla, nově vybudované multifunkční hřiště. Přímo kolem domu prochází cyklostezka i žlutá turistická značka, která Vás zavede do nádherných lesů okolo Babího lomu, Vranova či Lelekovic. Město Kuřim nabízí široké spektrum služeb, zábavy i vzdělávání. V místě je pestrá a rozsáhlá nabídka pracovních příležitostí. Perfektní dopravní dostupnost zajišťují jak vlaky, tak autobusy IDS.

Pokud toužíte po klidném bydlení, ale se vším komfortem, které nabízí blízké Brno či Kuřim, neváhejte a tuto příležitost využijte. Z Podlesí se totiž málokdo někdy stěhuje, takže nabídka nemovitostí je zde velmi omezená.

V případě zájmu si prosím domluvte svůj termín na prohlídkovém dni, který se bude konat v neděli 11.6.2023 mezi 10. a 18. hodinou. Těším se na Vás.
Číslo zakázky: 077-NP05700
Město: Kuřim
Ulice: Šmeralova
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 195 m2
Plocha pozemku: 444 m2
Zastavěná plocha: 120 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 7.3
Sklep: 16
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jana Bodáková

Bodáková Jana


 
Tel. na makléře:
+420 736 780 983

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?