Prodej domu, 80 m2, Kutrovice

4 250 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 80 m2, Kutrovice

Dovoluji si vám nabídnout zajímavý pozemek v klidné části obce Kutrovice, na kterém se nachází původní stavba rodinného domu vhodného ke zbourání. Pozemek je dle územního plánu vhodný pro výstavbu rodinných domů dle daných regulí. Díky své celkové ploše 1329m² (složeno z více parcelních čísel) má pozemek více možností využití - např. na stavbu dvojdomu nebo ho celý využít jako velkorysý stavební pozemek pro rodinné bydlení s potřebným zázemím.

Pozemek je pomyslně rozdělen na 2 zóny. V přední části pozemku se nachází rodinný dům a stodola, obě stavení jsou vhodná ke zbourání nebo ke kompletní přestavbě. Zadní (západní) část pozemku lze považovat za "odpočinkovou", najdete zde pocit klidu a soukromí, přičemž příjemnou atmosféru zde dotváří také několik vzrostlých stromů. Pozemek se nachází u konce slepé ulice, což představuje další záruku naprostého klidu.

Do domu je dovedena elektřina, v přilehlé komunikaci se u hrany pozemku nachází veřejný vodovod s možností napojení. Obec Kutrovice nemá v tuto chvíli veřejnou kanalizaci, svedení odpadních splaškové kanalizace je tak potřeba řešit jímkou (septikem) nebo jiným způsobem.

Obec Kutrovice se nachází ve Středočeském kraji, 6 km severozápadně od města Slaný v okrese Kladno, nedaleko silnice I/7 Praha - Chomutov. U Kutrovic bude zanedlouho dostavěna dálnice D7 směr Praha (nyní ve výstavbě), což ještě více zatraktivní tuto lokalitu. Cesta autem na Zličín trvá nyní cca 25 minut, po dostavbě dálnice bude cesta do Prahy ještě rychlejší.

Pro podrobnější informace a sjednání prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP07956
Město: Kutrovice
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 1329 m2
Zastavěná plocha: 327 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: Určený k demolici
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michaela Motyčková

Motyčková Michaela


 
Tel. na makléře:
+420 605 889 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?