Prodej domu, 110 m2, Květnice

7 990 000 czk / za nemovitost
Uvedená cena je vyvolávací. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce. Kompletní realitní, právní a finanční servis zajištěn. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením co nejvýhodnější hypotéky.

Prodej rodinného domu, 110 m2, Květnice

U TÉTO NEMOVITOSTI JE MOŽNOST PŘEVZETÍ HYPOTÉKY S NÍZKÝM ÚROKEM!

Hledáte pro svoji rodinu více místa, s praktickou zahrádkou a terasou, parkováním, v klidu a pěkném prostředí? Pak by vás mohla zajímat tato nemovitost v obci Květnice, hned za Újezdem nad Lesy, kousek od Klánovického lesa.

Ve výhradním zastoupení vlastníka prodáváme řadový rodinný dům 3+kk s prostorným podkrovím, zahrádkou a parkovacím stáním na severním okraji obce Květnice, jen 1 km od hranice hlavního města. Tato kvalitní nízkoenergetická dřevostavba z roku 2006 nabízí komfortní bydlení aktivnímu páru nebo mladé rodině, která upřednostňuje klid, přátelské sousedy, pěkné prostředí a přírodu před shonem a hlukem velkoměsta.

Dvoupodlažní dům s využitelným podkrovím má nyní dispozici 3+kk. V přízemí se nachází předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, přímým vstupem na terasu a schodištěm do horního patra, a také toaleta. V horním podlaží je k dispozici ložnice, velký dětský pokoj s vestavěným úložným a herním koutem, dále koupelna s další toaletou, chodba a žebřík do nečekaně prostorného podkroví. To zatím slouží k uložení sezónního vybavení, ale díky dostatku místa a přirozeného světla ze střešních oken se snadno může stát perfektní pracovnou, ateliérem, hernou či příležitostnou ložnicí, např. pro návštěvy.

Díky otevřené dispozici a přímému propojení obývacího prostoru s terasou a zahradou působí dům vzdušně a příjemně. Pocit dostatečného soukromí a celkově pohodovou atmosféru nemovitosti doplňují praktické dřevěné zástěny na terase, a vzrostlé stromy a keře na dobře navržené a udržované zahradě. Zahrádka je menší a nenáročná, takže Vám péče o ni nezabere mnoho času.

Velkou výhodou nemovitosti je možnost vyjít ven ze zahrady přímo do volného prostoru za domem, kde se hned za vrátky otevírá ničím nerušený rozhled do okolí. Stačí udělat pár kroků, a jste u místního potoka, v parku nebo u rybníka, případně za pár minut dojdete do blízkého lesa, na venkovní sportoviště nebo třeba na sáňkařský kopec s dalekými výhledy do krajiny.

Obec Květnice se nachází hned za východní hranicí hlavního města, u Újezdu nad Lesy, Úval a Klánovic. Z Říčan nebo z Uhříněvsi sem cesta automobilem trvá jen 10 minut, od metra B Černý Most cca 15 minut.

Obec má skvělé vedení, s moderním přístupem a zájmem o rozvoj společenského života. Nachází se tu několik autobusových zastávek příměstské dopravy, skvělá mateřská školka, vycházkový park s restaurací s terasou a výhledem na Mlýnský rybník, a velké moderní oplocené dětské hřiště. Najdete tu také bowling a sportovní areál s občerstvením, posilovnou a střelnicí. Na severovýchodním okraji obce začíná rozlehlý lesopark Škvorecká obora s Květnickou studánkou, historickým kamenným mostkem a mnoha pěšími i cyklistickými stezkami. Na nedalekém sídlišti Rohožník je k dispozici venkovní posilovna, dětská a sportovní hřiště a také pump-tracková cyklodráha.

Nemovitost bude prodána nejlepší obdržené nabídce. Více informací žádejte u makléře.
Číslo zakázky: 205-NP08373
Město: Květnice
Ulice: Čtyřlístková
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 129 m2
Zastavěná plocha: 52 m2
Plocha zahrady: 77 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické, Podlahové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 15
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Kučera

Kučera Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 774 076 077

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?