Prodej domu, 110 m2, Květnice

8 850 000 czk / za nemovitost
Minimální požadovaná cena. Nemovitost bude prodána nejlepší nabídce. Kompletní právní a finanční servis zajištěn.

Prodej rodinného domu, 110 m2, Květnice

Hledáte pro svoji rodinu více místa, s praktickou zahrádkou a terasou, snadným parkováním, a přitom v klidu a v pěkném prostředí? Pak by vás mohla zajímat tato nemovitost na prodej v obci Květnice, hned za Újezdem nad Lesy.

Ve výhradním zastoupení vlastníka zde prodáváme řadový rodinný dům 3+kk s prostorným podkrovím, zahrádkou a parkovacím stáním na severním okraji obce Květnice, jen 1 km od hranice hlavního města. Tato kvalitní nízkoenergetická dřevostavba z roku 2006 nabízí komfortní bydlení aktivnímu páru nebo mladé rodině, která upřednostňuje klid, přátelské sousedy, pěkné prostředí a přírodu před shonem a hlukem velkoměsta.

Prohlídky nemovitosti se budou konat formou organizovaných prohlídkových dnů v pevně stanovených termínech. Zvolený den a čas prohlídky je třeba si dohodnout předem. Nemovitost bude prodána nejlepší obdržené nabídce metodou nabídkové aukce RE/MAX. Bližší informace získáte u uvedeného makléře.

Dvoupodlažní dům s využitelným podkrovím má nyní dispozici 3+kk. V přízemí se nachází předsíň, prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem, přímým vstupem na terasu a schodištěm do horního patra, a také první toaleta. V horním podlaží je k dispozici ložnice, velký dětský pokoj s vestavěným úložným a herním koutem, dále koupelna s další toaletou, chodba a vstup do nečekaně prostorného podkroví. To zatím slouží jen k uložení sezónního vybavení, ale díky dostatku místa a přirozeného světla ze střešních oken se snadno může stát perfektní pracovnou, ateliérem, hernou či další příležitostnou ložnicí, např. pro návštěvy.

Díky své otevřené dispozici a přímému propojení obývacího prostoru s terasou a zahradou působí dům vzdušně a příjemně. Pocit dostatečného soukromí a celkově pohodovou atmosféru nemovitosti doplňují praktické dřevěné zástěny na terase, a vzrostlé stromy a keře na dobře navržené a udržované zahradě.

Velkou výhodou této nemovitosti je možnost vyjít ven ze zahrady přímo do volného prostoru za domem, kde se hned za vrátky otevírá ničím nerušený rozhled do okolí. Stačí udělat pár kroků, a jste u místního potoka, v parku nebo u rybníka, případně za pár minut dojdete do blízkého lesa, na venkovní sportoviště nebo třeba na tzv. sáňkařský kopec s dalekými výhledy do krajiny.

Obec Květnice má dobré vedení, s moderním přístupem a zájmem o rozvoj společenského života. V obci se nachází několik autobusových zastávek příměstské dopravy, skvělá mateřská školka, vycházkový park s restaurací s terasou a výhledem na Mlýnský rybník, a velké moderní oplocené dětské hřiště. K dispozici je tu také bowling a sportovní areál s občerstvením, posilovnou a střelnicí. Na severovýchodním okraji obce začíná rozlehlý lesopark Škvorecká obora s Květnickou studánkou, historickým kamenným mostkem a mnoha pěšími i cyklistickými stezkami. Na nedalekém sídlišti Rohožník je k dispozici venkovní posilovna, dětská a sportovní hřiště a také pump-tracková cyklodráha.

Na prohlídky zveme v rámci spolupráce i kolegy realitní makléře s jejich klienty.
Číslo zakázky: 205-NP08373
Město: Květnice
Ulice: Čtyřlístková
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 110 m2
Plocha pozemku: 129 m2
Zastavěná plocha: 52 m2
Plocha zahrady: 77 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Dřevěná
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické, Podlahové
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, Autobus
Voda: Dálkový vodovod, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 15
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Kučera

Kučera Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 774 076 077

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?