Prodej domu, 165 m2, Lány

9 990 000 czk / za nemovitost
Včetně právního a realitního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle výběru majitele.

Prodej rodinného domu, 165 m2, Lány

V exkluzivním zastoupení nabízíme ke koupi patrový dům ve výjimečné lokalitě středočeských Lán. Pokud hledáte klidné prostředí, dostatek prostoru a možnost si výhledově upravit bydlení k obrazu svému, je tato nabídka přesně pro vás.

Dům na pozemku o celkové velikosti 598m² má čtvercový půdorys a je celkově podsklepen. Současná dispozice nabízí dvě jednotky (ve 2 podlažích) o dispozici 2+1 a také podkroví, které je možné využít pro vybudování dalších místností. Nemovitost je napojená na všechny inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace) a je ve slušném, udržovaném stavu. Je možné ji okamžitě využívat, zároveň je však možnost provést rekonstrukci dle míry motivace budoucího majitele a tím tak ještě lépe využít potenciál, který dům nabízí. V aktuální době je víc než kdy jindy pozitivní, že majitelé instalovali před cca 2 roky nový plynový kondenzační kotel. Spolu s plastovými okny to přináší rozumné náklady na provoz celého domu. Zajímavou alternativou k vytápění může být také využití kotle na tuhá paliva, který je možné umístit v suterénu, případně i instalace krbových kamen přímo v domě.
Pro zájemce máme připravený komentář stavební inženýrky k aktuálnímu stavu nemovitosti i návrh dalších úprav domu např. na dispozici 2+1 v přízemí a 5+kk v patře a podkroví. PENB je aktuálně ve zpracování, než bude vyhotoven, je inzerována nejhorší klasifikační energetická třída.

Na pozemku je také další stavba-garáž, tu je možné využít jak pro parkování auta, tak i jako dílnu či prostor pro uložení všeho co je třeba a další menší stavby (kůlna apod.), které by bylo možné bez problému odstranit.

Velkou devizou je velmi pěkná zahrada orientovaná od ulice, nabízející maximální klid a soukromí. Noví majitelé zde najdou dostatek místa jak pro děti, tak pro setkávání s rodinou či přáteli u grillu a sklenky vína.

Na pozemek jsou dva široké vjezdy, což umožňuje variabilní přístup a zvyšuje celkovou využitelnost celé nemovitosti.

Zásadním benefitem nabídky je lokalita. Lány patří mezi nejoblíbenější lokality k životu a to naprosto právem. Nabízí dostatečnou občanskou vybavenost, např. do školy to budou mít školáci klidnou ulicí 250m. Dominantou obce je zámek Lány s přilehlou oborou. Nejbližší okolí nabízí bezpočet možností k turistice a zájemci o jízdu na kole se napojí na nejbližší cyklostezku téměř hned u domu.

CHKO Křivoklátsko je plné zajímavých míst a jeho poznávání budoucí majitele bude určitě dlouho bavit.

Doprava do Prahy je velmi dobrá. Můžete využít jak přímý spoj na Zličín (zastávka je minutu od domu), či blízký nájezd na D6.

V případě zájmu o více informací či domluvení konkrétního termínu prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás.
Číslo zakázky: 023-NP06659
Město: Lány
Ulice: Za školou
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 165 m2
Plocha pozemku: 598 m2
Zastavěná plocha: 131 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Kratochvíl

Kratochvíl Jan


 
Tel. na makléře:
+420 734 875 600

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?