Prodej domu, 92 m2, Liběšice

1 899 900 czk / za nemovitost
včetně právních služeb, provize RK, fin. poradenství

Prodej rodinného domu, 92 m2, Liběšice

V zastoupení majitele si Vám dovoluji nabídnout nemovitost nacházející se v litoměřickém okrese, 7 km východně od Litoměřic vzdálené vesnici Soběnice, spadající pod obec Liběšice.
Nabízená nemovitost je menší rodinný dům o zastavěné ploše 70 m2, který lze využít jak k rekreaci, tak k trvalému bydlení. Dům je patrový s terasou. V přízemí se nachází jedna větší obytná místnost spolu s menší kuchyní, dále je zde koupelna s toaletou a sprchovým koutem. Naleznete zde i dvě technické místnosti - jedna je využívána jako kotelna, druhá slouží jako dílna. Na zápraží při vstupu do domu se nachází zděná kolna.
První patro nabízí 3 místnosti: dvě jsou využívány v současnosti jako ložnice, třetí není prozatím využívána. Tato místnost čeká na budoucího majitele, aby jí dal novou tvář. Do patra vystoupáte po kamenných schodech s keramickou dlažbou a z chodby je vstup, jak na terasu, tak na půdu. Přede dvěma lety proběhla na domě menší rekonstrukce: rozvod vody do plastu a nové vytápění – nyní je zajišťováno z přízemí krbovými kamny s výměníkem, teplo je rozvedeno do radiátorů.
Voda v domě je přivedena z obecní místní vodárny; odpad je řešen septikem. Elektřina je z větší části vedena po domě v mědi. Okna na domě jsou dřevěná špaletová a jsou v dobrém stavu. Střecha je sedlová, trámy jsou zachovalé, střešní krytina však postupem času uvítá výměnu.
Naproti domu se nachází zahrada o užitné ploše 177 m2, která je součástí prodeje. Zahrada je využívána k pěstování zeleniny, zadní část pozemku je svažitá.
Pokud hledáte bydlení pro svou rodinu, nebo víkendový odpočinek, pak tento pěkně situovaný dům na kraji vsi je pro Vás zajímavou příležitostí. Na domě budou potřeba jistě udělat nějaké úpravy, ale bydlet zde můžete hned.
Ve spádové obci Liběšice, která je vzdálena cca 5 km, naleznete školku, školu, obchod, poštu i ordinaci doktora.
Něco k historii vsi: Na místě dnešních Soběnic stálo sídliště pravěkého původu. První písemný doklad o vesnici je z roku 1197, kdy ves věnoval bl. Hroznata tepelskému klášteru. V letech 1693 až 1698 zde stavitel italského původu Giulio Broggio postavil barokní kostel svatého Petra a Pavla na místě staršího kostela připomínaného roku 1369. V dnešní době je snahou kostel využívat pro kulturní akce, koncerty.
Pro více informací a domluvení si schůzky k prohlídce domu volejte makléřku Lucii Karasovou – telefon: 777 124 136
Číslo zakázky: 239-NP01113
Město: Liběšice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 92 m2
Plocha pozemku: 92 m2
Zastavěná plocha: 70 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace, Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Lucie Karasová Votánková

Karasová Votánková Lucie
RE/MAX G8 Reality 7
Rohanské nábřeží
18600 Praha 8 - Karlín
Tel. na makléře:
+420 777 124 136

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?