Prodej domu, 95 m2, Líšťany

1 690 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 95 m2, Líšťany

Nabízíme k prodeji rodinný dům v Hrabačově což je část obce Líšťany, okres Louny. Tento řadový dům je podsklepený. Je přízemní s obyvatelným podkrovím. V přízemí se nachází jeden pokoj s krbovými kamny, kuchyň, chodba a koupelna. V podkroví je vstupní vestibul s kterého je vstup do 2 podkrovních místností. Dále k domu patří dílna (sklad) do které je přístup z dvorku. Stav objektu je dobrý, ale bude potřebovat určitě investice do rekonstrukce, aby potenciálním kupcům nabídl příjemné a pohodlné bydlení Tato nemovitost je nevybavená, což poskytuje novým majitelům možnost vytvořit si svůj vlastní domov dle svých individuálních představ a potřeb. Zastavěná plocha domu činí 55m², s užitnou plochou o rozloze 95m². Celá parcela, na které dům stojí, má plochu 99m².


Dům se nachází v klidné části obce Líšťany, která nabízí příjemné a klidné prostředí pro bydlení. V okolí se nachází veškerá potřebná občanská vybavenost. Díky své poloze je tato nemovitost ideální pro rodinu, která ocení možnosti trávení volného času v nedaleké přírodě.

Pokud Vás tato nabídka zaujala a máte zájem si nemovitost prohlédnout, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poskytneme další informace a domluvíme prohlídku. Naše finanční poradkyně Vám ráda pomůžeme s financováním nákupu této nemovitosti.
Číslo zakázky: 032-NP08175
Město: Líšťany
Ulice: Hrabačov
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 95 m2
Plocha pozemku: 99 m2
Zastavěná plocha: 55 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Noska

Noska Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 725 482 013

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?