Prodej domu, 370 m2, Loket

2 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 370 m2, Loket

Toužíte po svém rodinném domu v okolí Karlových Varů? Váš rozpočet je omezený a stále obtížněji se hledá dobrá stavba do 3.000.000,- Kč. Nezoufejte, protože přesně takovou nemovitost tu pro Vás máme. Dobrá časová dostupnost krajského města, a jako bonus jedno z nejromantičtějších míst široko-daleko. Takový je Loket. Malé historické město v meandru řeky Ohře, který tento skvost obtéká. Nad vším se tyčí historický hrad a dodává tomuto místu svůj majestát. Žije zde více jak 3000 stálých obyvatel a proto zde najdete vše potřebné. A samozřejmě i základní školu, obchody, kulturu a přírodu. Váš vysněný dům je však o kousek dále. V obci Údolí, od Lokte vzdálen jen přibližně 2 km, směrem na Horní Slavkov. Tady najdete své soukromí, svůj hrad. Své hnízdo, svou zahradu.
Současný majitel měl s domem jiné plány, ale osud ho zavál do Prahy. V roce 2017 proběhla na domě rekonstrukce a po ní je dům vhodný prakticky k okamžitému užívání. Jako většina starých domů, i tady na Vás ještě čeká dost práce. Omítky staré a olupující se na Vás mohou působit, jako když vstupujete do staré opuštěné stavby. Nenechte se mýlit a nechte svou zvědavost nakouknout dovnitř domu. V přízemí domu je stále dost práce, bude třeba udělat podlahy a spoustu dalších věcí. Po nové dlažbě a historickém žulovém schodišti však vystoupáte do 2NP, kde na Vás čeká bytová jednotka po kompletní rekonstrukci. Velký sál po levé ruce, který kombinuje kuchyň, jídelnu a obývák v jeden velký obytný celek, kde se rodina schází. Na pravé straně na Vás čekají tři pokoje, koupelna s WC a ještě jedno doplňující WC. Vše moderní s podlahovým vytápěním. V kuchyni zůstává velká kuchyňská linka, na chodbě velká šatní skříň. Téměř všude jsou již nová plastová okna. O vytápění se nyní stará elektrický kotel. Elektřina je však nyní odpojena, kvůli dlouhodobému neužívání stavby a topení vypuštěné. Rekonstrukci provedla stavební firma a majitel má potřebné doklady. Odpad z domu je sveden do odpadní jímky. Musím ještě připomenout studnu s dostatkem vody na pozemku a památník obětem první světové války před pozemkem. Základy domu jsou pak kamenné a dům je částečně podsklepený.
Co se týče půdy, dala by se využít i k bydlení. Má zateplené podlahy i stěny a věřím, že šikovný řemeslník se zde může dostatečně realizovat.
Po předchozí rezervaci Vás domem rád provedu a sdělím další informace.
Číslo zakázky: 270-NP00173
Město: Loket
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 370 m2
Plocha pozemku: 1588 m2
Zastavěná plocha: 254 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Voda: Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Viktor Klein

Klein Viktor
RE/MAX Anděl 2
Ostrovského
15000 Praha 5 - Smíchov
Tel. na makléře:
+420 775 556 690

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?