Prodej domu, 1200 m2, Lomnice

6 990 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 1200 m2, Lomnice

Pozor tato nabídka prodeje jedinečné nemovitosti, jakých je na trhu jako šafránu se již nebude opakovat !

Ve výhradním zastoupení nabízím prodej ideální poloviny jedinečné nemovitostí s historickým kontextem židovského osídlování v Lomnice u Tišnova s původním obchodem s látkami místní manufaktury, později koloniálem, kamennými sklepy z gotického období a to dvou čísle popisných o dvou nadzemních podlažích s možnosti další výstavby ve vysokém půdním prostoru na ulici Jana Uhra č.p.234 na stavební parcele 110/1 o výměře 720 m2 zastavěná plocha a nádvoří a č.p.295 na stavební parcele 110/2 o výměře 109 m2 zastavěná plocha a nádvoří a rozsáhlé uzavřené zahrady na parcelním čísle 165/1 o výměře 1326 m2 ve vnitro bloku obehnané kamenným plotem, kde je možné dle územního plánu městyse na ploše až 487 m2 postavit další nemovitost.

Nabízí se možnost koupit i druhou ideální polovinu nemovitosti za stejných podmínek.

Soubor budov vytváří uzavřený celek písmene U s vnitřním atriem s vjezdem z ulice Josefa Uhra u Židovského náměstí i s vjezdem z ulice Dlouhá za kaplí sv. Antonína Paduárského úhlopříčně naproti hřbitova v Lomnici.

Přímo na atrium navazuje klidná zahrada - kouzelný ovocný sad s neopakovatelnou atmosférou a intimním prostorem skrytým vůči okolí, kde můžete dle vlastních představ postavit až na ploše 430 m2 objekt, který by byl spojený s provozem boutique hotelu, wellness centra, luxusního penzionu pro seniory, či jiného podnikatelského záměru, který se v tomto rozlehlém objektu určenému k rekonstrukci a případné dostavbě nabízí.

V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce a majitel si vyhrazuje právo vybrat kupujícího na základě jim zvolených kritérií. Veškeré zveřejněné údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této nabídky tak nikomu nevzniká nárok na uzavření smlouvy.
Číslo zakázky: 268-NP01267
Město: Lomnice
Ulice: Josefa Uhra
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 1200 m2
Plocha pozemku: 2009 m2
Zastavěná plocha: 958 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: V bloku
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: V rekonstrukci
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Roman Havlíček

Havlíček Roman


 
Tel. na makléře:
+420 777 055 375

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?