Prodej domu, 250 m2, Manětín

6 300 000 czk / za nemovitost

Prodej chalupy, 250 m2, Manětín

Nabízíme k prodeji krásný rodinný dům v klidné části města Manětín, která se nachází v severní části Plzeňského kraje ve vzdálenosti asi 30 kilometrů severně od Plzně. Manětín je znám svým krásným zámkem a parkem. Dům je momentálně využíván k rekreaci, ale je možno jej využívat k trvalému bydlení. Na pozemku o rozloze 2.385 m2 se nachází vlastní chalupa a objekt bez č.p. (zast.plocha 99 m2). Rodinný dům i vedlejší objekt prošel celkovou rekonstrukcí - nové rozvody elektriky ,vody a odpadů. Odpady v budou v průběhu července napojeny na veřejnou kanalizaci. Voda je obecní, ale na pozemku je také vrt, který slouží k zalévání zahrady. Vytápění je krbem s výměníkem a krbovými kamny. Střecha je nová .
V přízemí domu je kuchyň a obývací pokoj. Po dřevěných schodech se dostaneme do 1.patra kde najdeme dva pokoje, balkon, saunu, koupelnu s WC a přístup k bazénu. Dále se v podkroví nacházejí další dva pokoje využívané jako ložnice. Ve vedlejším objektu se v přízemí nachází sklad dřeva a garáž. Patro tohoto objektu bylo využíváno jako herna pro mladší generaci (promítání, stolní tenis atd.) a dílna. Vedle tohoto objektu jsou i dvě zastřená parkovací místa. Kromě bazénu najdete na udržovaném pozemku pergolu sloužící k posezení a grilování , dále chatku sloužící jako sklad a skleník. Zahradu lze využít k pěstování ovoce a zeleniny, k rekreaci i sportu.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, tak mě neváhejte kontaktovat a domluvit si nezávaznou prohlídku. Rádi Vám pomůžeme i s financováním této nemovitosti.
Číslo zakázky: 032-NP07626
Město: Manětín
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 2385 m2
Zastavěná plocha: 125 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Noska

Noska Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 725 482 013

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?