Prodej domu, 100 m2, Mělnické Vtelno

4 999 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 100 m2, Mělnické Vtelno

Spojte bydlení s podnikáním ! Ušetříte za pronájem a ve výdajích za cestování, a navíc můžete část domu pronajmout. Nabízíme nemovitost s širokou možností využití. Kromě pohodlného rodinného bydlení má tento dům potenciál jako výrobní prostory pro strojní kovovýrobu nebo pro dřevovýrobu. Prostory mohou sloužit též jako ideální obchodní nebo skladový prostor. Chcete provozovat autodílnu nebo se zabýváte restaurováním nábytku? Místa zde najdete dost pro své plány. Výhodou je naprosté soukromí v uzavřeném dvoře.
Dům býval kovárnou, má historii dlouhou více než 200 let. Průjezd stodolou vede do vnitřního dvora, vedle je obytná část s verandou. Dvůr a zahrada je orientována do polí, najdete zde naprostý klid.
Byt obsahuje tři místnosti s příslušenstvím. Můžete se ihned nastěhovat, vše je plně funkční.
Velká strojní dílna, dříve kovárna má hlavní vstup z ulice. K dílně patří čtvrtá obytná místnost s předpokojem v patře (zde se nabízí možnost tuto část domu užít k pronájmu). Část dílny je podsklepená, sklep je klenutý, suchý. Dílna je vybavená základními kovoobráběcími stroji. Vlevo je bývalý chlév s nadzemním špejcharem a garáže pro osobní auto. Pravá část objektu je zděná kůlna s úložným prostorem, který má v přízemí menší skladový prostor se samostatným vchodem a větší montážní prostor s velkými prosklenými posuvnými vraty.
Obytná část je vytápěna el. akumulačními kamny (4 a 8 kW). Dílna je vytápěna kamny na dřevěná polena. Objekt je připojený na obecní vodovod a současně má vlastní studnu s pitnou vodou. Pro zavlažování zahrady je k dispozici 5m3 podzemní nádrž dešťové vody vybavená ukazatelem hladiny, ponorným čerpadlem a regulačním tlakoměrem.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Vřele doporučujeme prohlídku.
Díky poloze obce, která leží v dosahu Prahy (50 km), Mladé Boleslavi (22 km) a Mělníka (20 km) se jedná o vyhledávanou a žádanou lokalitou.
Koupi můžete financovat z hypotečního úvěru, s vyřízením Vám rádi pomůžeme. Z důvodu, že stav objektu je původní, do inzerce nebyl vyhotoven PENB, proto je tato nemovitost v souladu s platným zákonem zařazena do energetické třídy G.
Podívejte se na webovou prezentaci této nemovitosti: http://RDMelnickeVtelno.cz/
Číslo zakázky: 205-NP08237
Město: Mělnické Vtelno
Ulice: Hlavní
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 1127 m2
Zastavěná plocha: 659 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Kamenná
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Veronika Váňová

Váňová Veronika


 
Tel. na makléře:
+420 733 679 996

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?