Prodej domu, 226 m2, Mnetěš

4 500 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 226 m2, Mnetěš

Na jižním úpatí hory Říp leží ve výšce 212 m.n.m. v zemědělsky utvářené krajině poklidně vyhlížející obec Mnetěš. Mnetěš je malá obec vzdálená 7 km od Roudnice nad Labem a je vybavena například mateřskou školkou a základní školou. Naleznete zde vše potřebné. Obchod, kadeřnictví, opravny oděvů, autodílna, truhlářství, kosmetika, masáže, obecní úřad. Obec jako taková udává 568 stálých obyvatel. Je vybavena veřejným vodovodním řádem, kanalizační sítí s ČOV, dále je k dispozici elektřina a plyn. Jezdí skrz ní Integrovaná doprava ÚK.
V této malé obci nabízím k prodeji postarší rodinný domek stojící na vlastním pozemku, napojený na vodovod, kanalizaci, plyn a samozřejmě elektřinu. Dům stojí na uliční čáře na východním okraji obce. Před domem je otevřený dvorek oddělený od ulice zdí osazenou o vjezdová vrata. Značná část dvorku je vybetonovaná a zbytek tvoří trávník. Na dům jehož půdorys tvoří písmeno L navazují přístavby. Část je určena jako garáž a navazující chlév. Další navazující stavba slouží jako dílna a na ní navazuje stavba černé letní kuchyně. V zadní části domu, kterou nelze vidět z ulice leží pozemek využívaný jako zahrada o výměře 317 m2 s vlastní studnou. Na pozemek se nyní vchází skrze garáž. Zahrada je v rovině s přízemím domu. Zmiňuji to proto, že si zde můžete případně vystavět zimní zahradu situovanou na jižní stranu s výhledem do zeleně a spojit tak pohodlně zahradu s obytnou částí domu. Čelo domu je situováno na sever, zadní část na jih. Další z možností, jak této příležitosti využít je umístění fotovoltaiky na střechu domu. To vše je jen otázkou vašich možností, priorit a potřeb. Domek je určený k rekonstrukci a tak budete mít jistotu, že veškeré stavební práce budou v souladu s vašimi potřebami. Nyní je dům řešen jako 4+1 s technickou místností v přízemí. V podkroví je jedna obytná místnost, chodba se schody do přízemí a prostorná půda. Ta nabízí 47 m2 plochy pro vaše plány, třeba pro osazení střešní terasy do zadního traktu domu. Z této budoucí terasy uvidíte svoji zahrádku s bazénem a třeba i s tou zimní zahradou.
Dům není zatížen žádnými břemeny či jinými omezeními, které by znemožňovaly převod. Předmětem prodeje jsou tři pozemky - zastavěná plocha a nádvoří 245 m2, na které je postaven dům, ostatní plocha 255 m2 na které stojí přístavba garáže, chléva, dílny a letní kuchyně a v zadním traktu zahrada 317 m2 už se zmiňovanou studnou a v rohu osazena brankou ven do otevřené krajiny. Obytná plocha domu činí 111 m2, ke které lze přičíst půdní prostor 47 m2. Pokud máte rádi květiny tak vaši noví sousedé vás něco přiučí. V sousedním stavení sídlí květinová farma Polní květy.
Nabízím dům ke kompletní rekonstrukci, ale při té příležitosti můžete vybudovat soběstačný dům např. se solárními panely, zvolit si svůj vlastní způsob vytápění, využít užitkovou vodu ze studny, efektivně zpracovat dešťovou vodu. Taková je příležitost, kterou nabízím prodejem tohoto domu v obci Mnetěš. Těší se na viděnou.
Číslo zakázky: 239-NP01188
Město: Mnetěš
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 226 m2
Plocha pozemku: 817 m2
Zastavěná plocha: 245 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Před rekonstrukcí
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Aleš Čížek

Čížek Aleš


 
Tel. na makléře:
+420 739 500 522

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?