Prodej domu, 123 m2, Modřice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 123 m2, Modřice

Hledáte klidné zázemí pro svůj domov, a přesto v krátké dojezdové vzdálenosti do Brna? Potřebujete skvělé dopravní spojení a pravidelné MHD pro sebe a/či své děti? Toužíte bydlet ve vyhledávané lokalitě s kompletní občanskou vybaveností a přírodě nadosah?

Tak vítejte v Modřicích u Brna a v tomto jedinečném rodinném domě, který Vám dává možnost stát se Vašim novým domovem…

Zděný řadový dům, o podlahové ploše 123 m2 s pozemkem 440 m2, se nachází na konci komorního bloku 3 řadových domů. Půdorysně ve tvaru obdélníka, skládající se z nadzemního podlaží a obytného podkroví. Původně dům koncipován jako 4+kk, avšak po velmi zdařilé úpravě došlo k dispoziční změně na 3+kk. Vznikla tak velkorysá ložnice s citlivě zakomponovanou denní odpočinkovou částí a pracovnou, tedy pokoj o celkové rozloze 28 m2. Dům disponuje 2 koupelnami na každém podlaží. Spodní koupelna se sprchou a toaletou Vás zaujme praktickým řešením posuvné designové onyxové stěny s prosvětlením, za kterou jsou umístěny pračka a plynový kotel. Horní koupelna s rohovou vanou a toaletou nabízí opravdu velkorysý a světlý prostor. Bez ostychu by se dala nazvat "královskou".
V roce 2019 proběhla kompletní rekonstrukce spodního patra. Zde se nachází vzdušný obývací pokoj s jídelnou a opticky oddělenou kompletně vybavenou rohovou kuchyní. Nová kuchyňská linka, s důmyslně řešenými a významnými úložnými prostory, byla instalována v srpnu 2022 a čeká již jen na Vaše kulinářské počiny.
Okna plastová s izolačním prvkem. Rozvody teplé a studené vody v plastu. Schody kvalitní betonové s dřevěným obkladem. Podlaha plovoucí vinylová (přízemí) a laminátová (horní patro) + keramická dlažba.
Zahrada skýtá skvělé zázemí pro setkávání s rodinou a přáteli, či jen pro relax. A to ať na terase, na kterou se dostanete z obývacího pokoje, či v zázemí pod přístřeškem na druhé konci zahrady.
Pro Vašeho 4kolého mazlíka je připravena prostorná garáž. Ostatní vozy mají k dispozici též bezproblémové parkování na vyhrazeném parkovišti náležejícímu k danému bloku řadových domů.

Dům se nabízí kompletně vybavený, případně dle Vašich požadavků bude v daném rozsahu vystěhován.

Město Modřice – atraktivní a vyhledávané lokalita, ať již díky kvalitě bydlení, tak skvělé dopravní dostupnosti a infrastruktuře. 12 min - centrum Brna a hlavní nádraží, 5 min - OC Olympia. Strategické umístění - výborná dostupnost na všechny směry: Vídeň, Praha, Olomouc, Bratislava. Kompletní občanská vybavenost.
Číslo zakázky: 020-NP06620
Město: Modřice
Ulice: U hřiště
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 123 m2
Plocha pozemku: 440 m2
Zastavěná plocha: 74 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Rohový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: C
Garáž: Ano (22 m2)
Telekomunikace: Telefon, Internet
Topení: Lokální - plynové
Doprava: Dálnice, Silnice, MHD
Voda: Zdroj pro celý objekt, Rozvod studené a teplé vody
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Maria Staňková

Staňková Dana Maria


 
Tel. na makléře:
+420 723 205 555

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?