Prodej domu, 200 m2, Moravská Nová Ves

2 150 000 czk / za nemovitost
CENA VČETNĚ PROVIZE A PRÁVNÍHO SERVISU

Prodej rodinného domu, 200 m2, Moravská Nová Ves

Dnes pro vás máme dům přímo stvořený pro poklidné bydlení v blízkosti okouzlující přírody a v blízkosti Hodonína či Břeclavi.

Představujeme vám exkluzivní prodej přízemního více generačního domu o dispozici 2+1 a 3+kk s vlastním pozemkem o velikosti 675 m² z toho 323m2 je zahrada. Dům se nachází v malebné vinařské oblasti a vyhledávané lokalitě Moravské Nové Vsi, okres Břeclav.

Rodinný dům je před rekonstrukcí. Přední část domu, orientovaná do ulice je dispozičně řešena jako 2+1 s prosklenou verandou s výhledem do dvora, šatnou a opravdu prostornou koupelnou.

Na tuto část domu navazují další tři místnosti s vlastními vstupy, které se přímo nabízí k vybudování další obytné jednotky o dispozici 2+1 nebo 3+kk.
První velká místnost má již zbudované WC a koupelnu a může zde být velká kuchyně, či obývací pokoj s kuchyňským koutem. Další dvě místnosti můžou sloužit jako dětský pokoj a ložnici.

Moravská Nová Ves je městys v okrese Břeclav v Jihomoravském kraji a žije zde necelých 3000 obyvatel.
Moravskou Novou Ves obklopují vinice a patří mezi největší vinařské obce vinařské podoblasti Slovácko.
Našli byste tu přes 170 vinných sklepů, v nichž hospodaří několik set vinařů, réva zdobí i městský znak.Jedinečnou podívanou nabízí sklepní uličky U Trati, Výmol a Zátiší, kde se pořádá řada tradičních akcí včetně vinobraní.

Meandry řeky Moravy jihovýchodně od Moravské Nové Vsi lemují lužní lesy, které jsou společně s chráněnou krajinnou oblastí Pálava a Lednicko-Valtickým areálem součástí biosférické rezervace Dolní Morava.

Lesy od Hodonína až po soutok řek Moravy s Dyjí protínají cyklostezky, po nichž se pohodlně dostanete například ke Slovanskému hradišti v Mikulčicích. Rájem rybářů, ptáků a vodních živočichů je rozsáhlé jezero nazývané Neoveské jámy, které tu zůstalo po těžbě štěrkopísku.

Městys Moravská Nová Ves nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně školy, školky, pošty, potravin, restaurace a mnoho dalšího. Velkou výhodou je i skvělá dostupnost Břeclavi a to pouhých 11 km, nebo Brna po dálnici, která navazuje v přímé blízkosti obce.
Číslo zakázky: 268-NP01910
Město: Moravská Nová Ves
Ulice: Na Rynku
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 675 m2
Zastavěná plocha: 352 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Špatný
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Petr Bartoš

Bartoš Petr


 
Tel. na makléře:
+420 604 789 756

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?