Prodej domu, 63 m2, Netolice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 63,2 m2, Netolice

Nabízíme k prodeji nově postavený patrový rekreační dům vhodný k celoročnímu bydlení s rozlehlou zahradou v okrajové části města Netolice, Petrův Dvůr. Stavba domu byla již zahájena a dokončení je plánované na konec roku 2024. Tato atraktivní nemovitost se nachází v rekreační zástavbě na horní části kopce Peklo u Netolic, což poskytuje krásné výhledy na okolní vrchy a rybník.

Dům bude smíšené konstrukce: první nadzemní podlaží bude zděné s kamenným obložením, zatímco druhé nadzemní podlaží bude moderní dřevostavba. Předpokládáme, že budova dosáhne energetické náročnosti třídy C/D, díky použití dostatečně izolačních a stavebních prvků.

Dispozice domu je plánována jako 3+kk o užitné ploše 63,2 m2, doplněná rozsáhlou zahradou o výměře 727 m2, která nabízí dostatek soukromí pro chvíle odpočinku, ale i dostatek prostoru pro zahradničení a vlastní úrodu.
Vstupním zádveřím se dostanete do světlého a útulného obývacího prostoru s francouzským oknem, kterým se dostanete do zahrady. V obývacím pokoji je plánován kuchyňský kout s jídelním stolem. Pohodovou atmosféru dokresluje možnost instalace krbových kamen či krbu, pro kterou je připraven jednokomorový komín. Pro nadstandardní komfort je v tomto patře umístěno i samostatné WC a technická místnost, která poskytuje úložné prostory.
Obytný prostor dokresluje i vkusné dřevěné schodiště vedoucí do horního patra, ve kterém se nachází jedna velká ložnice s možností vybudování šatny, druhá menší ložnice, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem a s WC. Výhledem z tohoto patra vidíte mimo jiné i vrch Vysoká Běta.

Dům nabízíme s připravenou podlahou bez nášlapné vrstvy, bez krbových kamen a bez kuchyňské linky , abyste si mohli zvolit vlastní design a dotvořili tak svůj nový domov.

Interiér může být vybaven moderními materiály a příjemnými jemnými tóny barev. Při včasné rezervaci nemovitosti nabízíme možnost výběru barev z daných vzorků. Existuje také možnost dokončení celého interiéru po společném odsouhlasení a navýšení kupní ceny.

Město Netolice se nachází v okrese Prachatice, nedaleko Blanského lesa, podhůří Šumavy, Českého Krumlova a Písku, což poskytuje bohaté možnosti využití volného času a pracovních příležitostí. Město je plně vybaveno veškerou občanskou vybaveností.

Nemovitost je prezentována pomocí vizualizace a reálných fotografií z okolí. Půdorys je orientační. Pro podrobnější informace a zájem o prohlídku nás kontaktujte. S financováním poradíme a v případě většího počtu zájemců bude upřednostněna nejvýhodnější nabídka pro majitele.
Číslo zakázky: 020-NP08896
Město: Netolice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 63 m2
Plocha pozemku: 772 m2
Zastavěná plocha: 45 m2
Plocha zahrady: 727 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Novostavba
Energetická náročnost budovy: D
Garáž: Ne
Topení: Lokální - tuhá paliva
Doprava: Silnice, Autobus
Voda: Zdroj pro celý objekt, Dálkový vodovod
Odpad: Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michaela Mikešová

Mikešová Michaela


 
Tel. na makléře:
+420 773 609 166

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?