Prodej domu, 180 m2, Okrouhlice

3 900 000 czk / za nemovitost
U této nabídky neplatíte provizi.

Prodej rodinného domu, 180 m2, Okrouhlice

Ve výhradním zastoupení vám nabízíme ke koupi rodinný dům s dvougeneračním bydlením v klidné části obce Dolní Chlístov u Okrouhlice, 2 km od Havlíčkova Brodu.

Nemovitost je umístěna na rohu ulic a má dva vjezdy, zastavěnou plochu a nádvoří 740 m2, zahradu 668 m2, kterou lze využít jako další stavební pozemek a druhou zahradu 299 m2 umístěnou naproti - přes silnici. Objekt má vlastní studnu, je připojen na kanalizaci, vodovod a elektřinu. V přilehlé komunikaci jsou všechny inženýrské sítě.

V obytné části domu naleznete dvě bytové jednotky, oddělené, s vlastním vstupem, které vyžadují rekonstrukci dle vlastních představ. V 1NP byt 3+1 o velikosti 90m2, ve 2NP byt 3+1 s balkonem o velikosti 90m2 na který navazuje rozsáhlá půda, ve které je možné vytvořit další bytové jednotky. Vytápění domu, zajišťují kamna na tuhá paliva. Na rodinný dům navazují hospodářská stavení.

Nemovitost má velký potenciál a možnost rozsáhlého využití - vícegeneračního rodinného bydlení, investice i podnikání, vzhledem k mnoha turistickým možnostem v této lokalitě. Veškerá občanská vybavenost je v blízkosti několika minut.

Ve vzdálenosti 300 m od nemovitosti se nachází tzv. Cyrilometodějská stezka, určená pro milovníky turistiky a cyklistiky. Celková délka této stezky dosahuje více jak 500 km. Rovněž velkým lákadlem je řeka Sázava, vzdálená od nemovitosti pouhých 150m, která nabízí nespočet vodáckých zážitků.

Dle zákona je nemovitost označena PENB G.

Zaujala Vás tato nabídka? Neváhejte a rezervujte si svůj čas prohlídky nemovitosti. Těším se na setkání s Vámi.
Číslo zakázky: 077-NP05211
Město: Okrouhlice
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 180 m2
Plocha pozemku: 1707 m2
Zastavěná plocha: 740 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Dana Pličková

Pličková Dana


 
Tel. na makléře:
+420 603 201 623

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?