Prodej domu, 65 m2, Ovčáry

5 890 000 czk / za nemovitost
V případě více zájemců si majitel vyhrazuje vybrat zájemce. Cena včetně provize RK a právních služeb.

Prodej rodinného domu, 65 m2, Ovčáry

Nabízím exkluzivně k prodeji rodinný dům v části obce Ovčáry, Obec Ovčáry u Dřís, okres Mělník. Tento cihlový dům disponuje 2 pokoji a je přízemní. Stav objektu je velmi dobrý. Původně byl dům postaven roku 1910, nicméně kolem roku 2000 proběhla rekonstrukce do stávajícího stavu - nová tašková střecha, nové omítky, dřevěná okna, rozvody elektřiny, hydroizolace domu. Dům disponuje také půdou, která je v tuto chvíli nevyužívána, do budoucna však nabízí možnost úprav a mohou zde pak vzniknout další samostatné pokoje. Zastavěná plocha a nádvoří činí 310m², z čehož užitná plocha domu je cca 65 m². Na pozemku o rozloze 598m² se nachází dostatek prostoru pro venkovní aktivity, zahradničení nebo pro odpočinek ve stínu na zápraží. Na pozemku je také zděný zahradní domek, kůlna a dílna.

Tato nemovitost je nabízena bez vybavení, což umožňuje novým majitelům přizpůsobit si interiér dle svých představ a potřeb. Díky tomu se mohou vytvořit přesně taková prostorová řešení, jaká budou vyhovovat novým majitelům. V obou místnostech je příprava na vodu/odpad, je tedy možné umístit kuchyňský kout do kterékoliv z obou místností. Dům je napojen na elektřinu, obecní vodovod i kanalizaci. Na pozemku se nachází propan-butanový zásobník, který v případě využití domu k rekreačním účelům vydrží cca 3 roky na jedno naplnění. Na pozemku se také nachází vlastní studna s užitkovou vodou. Vytápění v domě zajištěno plynovým kotlem. Na podlaze v domě nalezneme PVC případně dlažbu.

Umístění tohoto domu je velmi příjemné, a to jak z hlediska okolní přírody (Křenecké jezero přímo v obci, případně Proboštské jezero nebo Konětopská jezera v okolí), tak i dostupnosti občanské vybavenosti. Asi 1 km od domu (cca 20 min pěšky) se nachází základní škola (Nedomice), v obci se také nachází prodejna potravin. Okolí nabízí klid na aktivní relax i odpočinek. Kousek od nemovitosti se také nachází autobusová zastávka, která umožňuje snadnou dostupnost do okolních měst a obcí.
Pokud Vás tato nemovitost zaujala a rádi byste si ji prohlédli, neváhejte mě kontaktovat. PENB: G* (Průkaz v tuto chvíli není zpracován, proto je nutno uvést hodnotu G.)
Číslo zakázky: 205-NP09428
Město: Ovčáry
Počet nadzemních podlaží objektu: 1
Celková plocha: 65 m2
Plocha pozemku: 598 m2
Zastavěná plocha: 310 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

David Viška

Viška David


 
Tel. na makléře:
+420 722 438 498

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?