Prodej domu, 1341 m2, Panenské Břežany

55 000 000 czk / za nemovitost
včetně provize a právních služeb

Prodej vily, 1341 m2, Panenské Břežany

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji luxusní rodinnou vilu s kompletním vybavením a relaxačním zázemím, vybudovanou v nejvyšším standardu za použití nejkvalitnějších materiálů zasazenou do vzrostlé udržované zahrady sousedící s lesem poskytující naprosté soukromí a klid. Dům je kompletně ve 100% stavu, připravený ihned k nastěhování, nově celý vymalovaný s novou fasádou a neustálou prvotřídní péčí.

Dispozice nabízí 4 prostorné ložnice, 3 šatny (z toho 1 velká šatna u rodičovského pokoje), lodžie, terasy u dětských pokojů, 5 koupelen, několik toalet, pracovnu, kinosál, bazén s přelivovou hranou a protiproudem (10 x 4 x 1,6 m), solnou jeskyni, masážní místnost, nadstandardně vybavenou posilovnu a kardio, místnost s vertikálním soláriem, saunu, vnitřní a venkovní Jacuzzi, prádelna a sušárna, žehlírna.

Nábytek na míru, dřevěné podlahy, perské koberce, vnitřní a venkovní mramorové prvky, venkovní dlažby a sokly domu z velkoformátového pískovce, žulové parapety a prahy, vitráže, klimatizace, tepelná čerpadla, voda přes změkčovač vody (voda má dle rozboru lepší parametry než voda značky Vittel), zabezpečovací a kamerový systém, po celém domě nové televize, další technické místnosti a vybavení např. shoz na prádlo, LED osvětlení, ozvučení celého domu. Kompletní technické vybavení mimo jiné zahrnuje náhradní sekačku, křovinořez, sněžnou frézu, elektrocentrálu pro případ výpadku elektrického proudu. Budova získala energetický štítek B.

Venkovní zahradní kuchyně a sezení ve dřevě a kameni ve stylu Koliba s toaletou vč. bidetu a pisoáru, zahradní domek, zahrada s automatickým zavlažovacím a sekacím systémem, vlastní studna, 6 garážových stání (vč. zabudované zdvižné plošiny), venkovní dřevěné sezení s lehátkem a houpačkou, rumpál s doškovou střechou, kotec pro psy, osvětlení zahrady, dětské hřiště.

Obec Panenské Břežany nabízí velmi dobrou dopravní dostupnost do centra, na metro i letiště, v obci je i základní a mateřská škola, obchod, v blízkosti je řada velkých obchodů včetně nákupních a zábavních center. Klidná lokalita s řadou možností na relaxační i sportovní vyžití.
Číslo zakázky: 205-NP07387
Město: Panenské Břežany
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 1341 m2
Plocha pozemku: 2842 m2
Zastavěná plocha: 674 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ano
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

František Babčický

Babčický František
RE/MAX Alfa
Spálená
11000 Praha 1
Tel. na makléře:
+420 733 679 995

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?