Prodej domu, 547 m2, Plesná

1 900 000 czk / za nemovitost

Prodej rodinného domu, 547 m2, Plesná

Nabízíme exkluzivně prodej rodinné domu k rekonstrukci v městě Plesná, která se nachází na jižním úpatí Halštrtrovských hor, v těsné blízkosti státní hranice s Německem. Okolí obce je vhodné pro rekreaci, turistiku a sport. Správní území města Plesná tvoří 4 katastrálních území : Plesná, Lomnička, Smrčina, Vackov. V Plesné naleznete základní vybavenost včetně mateřské a základní školy, praktického lékaře, poštu polici, kulturní dům atd. Celkový počet obyvatel je 2009 s věkovým průměrem 35 let. Celková výměra obce je 1926 ha.
V suterénu(přízemí) domu je technické zázemí (dílna, komory, sklad topiva atd.) Z tohoto podlaží vede samostatné schodiště až do podkroví , což umožňuje vybudování tří samostatných bytových jednotek. V 1.podlaží se momentálně nachází chodba, kuchyň, dva pokoje a velká koupelna s vanou a sprchou, která je celkem v dobrém stavu. Ve 2. podlaží se nachází chodba a 4 velké pokoje. V podkroví jsou dva pokoje a samostatný veliký prostor.
Dům má novou střechu BRAMAC, což je veliký plus tohoto domu. Vytápění domu je kamny na pevná paliva. Je zde zaveden obecní vodovod. Po citlivé opravě fasády by se z domu stal jeden z nejhezčích domu v Plesné. K domu patří pozemek (včetně zastavěné plochy) o rozloze 1.157 m2, což umožňuje jak pěstování vlastních produktů, tak i relaxaci.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte makléře pro více informací a videoprohlídku, kde uvidíte momentální stav uvnitř domu nebo sjednání nezávazné prohlídky. V případě zájmu pomůžeme se zajištěním financování.
Číslo zakázky: 032-NP07633
Město: Plesná
Ulice: Nádražní
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 547 m2
Plocha pozemku: 1157 m2
Zastavěná plocha: 136.7 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Noska

Noska Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 725 482 013

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?