Prodej domu, 194 m2, Pomezí nad Ohří

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 194 m2, Pomezí nad Ohří

Exkluzivně nabízíme k prodeji rodinný dům s pozemkem o velikosti 1.697 m2 v obci Pomezí nad Ohří. Obec Pomezí nad Ohří leží na pravém břehu přehradní nádrže Skalka (ráj pro rybáře),kterou tvoří řeka Ohře. Obec se nachází asi 6 km od města Cheb, 8 km od lázeňského města Františkovi Lázně a 3 km od hraničního přechodu se SRN. Z Pomezí vede cyklostezka jak do Chebu, tak do SRN až do města Marktrevidz. Dále je tu turistická stezka přes osadu Hraničná až na Zelenou Horu, kde najdete Bismarkovu rozhlednu s hezkým výhledem na přehradní nádrž a okolí s krásnou přírodou. Obec je napojena na kanalizaci a obecní vodovod. Najdete zde dvě restaurace, casino, kostel, tři dětská hřiště a benzínové čerpací stanice.
Dispozice domu: v přízemí se nachází kuchyň, obývací pokoj, chodba koupelna se sprchovým koutem a technická místnost s tepelným čerpadlem. Po schodišti se dostanete do podkroví, kde naleznete2 pokoje a lodžii, s které je krásný výhled přehradní nádrž Skalka. Na pozemku 1.697 m2 se nachází dvě garáže o velikosti 18 m2, 50 m2 a pergola. Při podání kupní smlouvy na katastru současně podá nový již odsouhlasený geometrický plán
Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte makléře pro více informací nebo sjednání nezávazné prohlídky. V případě zájmu pomůžeme se zajištěním financování.
Číslo zakázky: 032-NP07635
Město: Pomezí nad Ohří
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 194 m2
Plocha pozemku: 1697 m2
Zastavěná plocha: 97 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Samostatný
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Septik, Jímka
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jaroslav Noska

Noska Jaroslav


 
Tel. na makléře:
+420 725 482 013

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?