Prodej domu, 297 m2, Praha 10 - Strašnice

Cena na vyžádání v kanceláři | kontakty

Prodej rodinného domu, 297 m2, Praha

Nabízíme ke koupi prvorepublikovou řadovou vilu z 30. let minulého století, v současnosti rozdělenou na tři bytové jednotky - v přízemí se nachází byt 2+1 o velikosti 79 m2 , v 1. patře byt 3+1 o velikosti 73 m2 + dvě terasy o velikosti 3 a 5 m2 a v podkroví je bytová jednotka 3+1 o velikosti 68 m2. Ve vile proběhla v devadesátých letech rekonstrukce, při které vznikla další nebytová jednotka v suterénu domu, užívaná k bydlení jako 1+1 o velikosti 29 m2. V suterénu jsou pak i další skladové prostory a velká kotelna. Okna jsou vyměněna za plastová. Na podlahách je plovoucí podlaha, PVC, koberce a dlažba. Vila má členitou šikmou střechu s vikýři a krytinou z azb. šablon. Krov střechy je původní v dobrém stavu. Vila je vybavena všemi přípojkami - vodovod, kanalizace, plyn a elektro. Vytápění je centrální ústřední, žebrovými radiátory a kotlem na plyn. Teplá voda je ohřívána ve 3 bojlerech.
Vila je nyní ve stavu spíše k rekonstrukci, je možné ji upravit k velkorysému prostornému rodinnému bydlení i vícegeneračnímu. Vzhledem k tomu, že na stavebním úřadu Prahy 10 je nemovitost vedena jako bytový dům, nabízí se možnost vilu koupit na investici a prohlášením vlastníka ji rozdělit na 3 až šest bytových jednotek a jednu suterenní nebytovou jednotku. Po rozdělení je pak možné byty rozprodat buď v původním stavu k rekonstrukci nebo vilu a byty zrekonstruovat (ukázka zpracované studie je v obrazové galerii na konci) a dále buď pronajímat či zrekonstruované jednotlivě prodat.
Na zahradě je v zadní části prostor pro posezení a zahradní domek, na západní části parcely je zpevněná plocha pro parkování a z jižní strany vily je plocha, na níž je v současnosti menší předzahrádka, tento prostor by bylo možné po přestavbě využít na parkovací stání pro další vozy.
Vila se nachází ve vilové čtvrti, v zástavbě obdobných řadových vil, v blízkosti se nachází základní škola, státní a anglická školka, jesle, supermarket Albert a v pěší vzdálenosti je dostupné metro Skalka či vlakové nádraží Zahradní Město.
Číslo zakázky: 218-NP04702
Město: Praha 10 - Strašnice
Ulice: Královická
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 297 m2
Plocha pozemku: 347 m2
Zastavěná plocha: 227 m2
Typ nemovitosti: Domy
Poloha domu: Řadový
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: MHD
Voda: Zdroj pro celý objekt
Plyn: Plynovod
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Zdravotnické zařízení, Pošta, Supermarket, Kompletní síť obchodů a služeb
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Hana Randušková

Randušková Hana
RE/MAX Anděl
Ostrovského
15000 Praha 5 - Smíchov
Tel. na makléře:
+420 725 293 047

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?